Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom óvónénijét láttam ma...

Lányom óvónénijét láttam ma egy kávézóban dohányozni melle meg vodka. a barátnőivel volt. Titeket zavarna anyukák?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek ezek az óvónők vodkáznak,cigiznek,sőt lefogadom,még szexelnek is :D


Viccet félretéve nem,nem zavar,az óvónő is ember,nem aszkéta szűz apáca.A szabadidejében azt csinál ami jól esik addig amíg nincs hatással a munkájára.

2014. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%
Ostoba vagy, anyuka, már bocs. Add a lányod apácákhoz, ha ilyesmin fennakadsz. Nem a gyerekek mellett ivott, ahhoz meg semmi közöd, mit csinál a magánéletében. Jó, hogy nem mentél oda és borítottad rá az asztalt, mert rágyújt és vodkázni mer! És honnan tudod, hogy vodka volt, odamentél megszagolni, megkóstolni? Nem lehet, hogy csak a kávé mellé adott pohárka víz volt? Na menj, aztán a többi szentfazék anyukával pletykáljátok jól ki magatokat.
2014. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha egy buliban berűg vagy iszik egyet egy barátnőjével. Attól még ő egy ember, hogy ovónő. Jézusom.
2014. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Rá volt írva h vodka? Nem lehet h a kávéja mellé a kávézóban kapott egy kis vizet?
2014. aug. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
A magánéletében, a munkaidő után, a munkahelyén kívül mindenki azt csinál, amit akar addig, amíg a munkáját nem veszélyezteti a tevékenység. Mi ezt tanítottuk trénerként. Pedig puccos szállodákban vigyáztunk gyerekekre, nem kevés ideig, nagy felelősség volt. Mégis megesett, hogy lazításképpen elmentünk bulizni, berúgtunk. Ettől függetlenül felelősségteljesen viselkedtünk, és a munkánkat másnap (is) maradéktalanul elvégeztük. Akkor miért is ne ihatott volna meg bármit is a hölgy, akit nap közben 10-20 visító gyerek vesz körbe, mert ez a munkája? Amúgy szerintem is víz volt a kávé mellé. Jobb helyeken adnak.
2014. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Írd már meg, melyik kávézóban lehet dohányozni?

Még a kerthelyiségben sem...


A másik: Biztos, hogy vodka volt a pohárban? Honnan tudod ennyire biztosan?

2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
nem magyarország, és nálunk a kávézókban van dohányzó rész. illetve a kavézó előtt is lehet ülni és ott is lehet dohányozni. onnan tudom hogy vodka volt mert váltottunk pár szót és akkor láttam hogy az nem víz
2014. aug. 20. 13:29
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben csak láttad,mára már beszédbe is elegyedtetek? Holnap meg nem is kávézó lesz,hanem nightclub? Fake
2014. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
nem fake. váltottunk 1 - 2 szavat. elnézést hoy kifelejtettem.
2014. aug. 20. 21:24
 40/42 anonim ***** válasza:
milyen kulonos. szerontem is kezd kamu-gyanussa valni a sztori. a kerdezo azt varta, h veres szajjal marcangoljuk najd az ovonenit....
2014. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!