Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 év körüli gyerek hányszor...

5 év körüli gyerek hányszor és miket eszik egy nap folyamán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 16:05
 1/9 anonim válasza:
10%
ahányszor és amit adnak neli ;)
2014. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

ha van ovi akkor 5x, néha 6x eszik egy nap.

bent ugye reggeli, 10órai, ebéd, uzsi van, itthon meg mikor hazajövünk sokszor éhes szokott lenni, akkor uzsizik meg egyet, tejszeletet vagy joghurtot mondjuk. aztán vacsi.

ha nincs ovi akkor a reggeli, ebéd és vacsi az amit ennie kell és fixen van :)

azonkívül azt eszik és akkor amikor megkíván valamit és kiveszi a hűtőből. szerencsére szereti a gyümölcsöt így sokszor csipeget, meg a kertben folyamatos szedegeti magának :)

2014. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A nagymamámmal élünk,aki folyamatosan tömné az 5 éves lányomat. Ezért voltam kíváncsi, hogy más ennyi idős gyerek hányszor eszik. Sokszor azt érezteti, hogy nem etetem rendesen. A lányom nem nagy evő, baba kora óta ilyen. Naponta 4-szer eszik, és közben még amiket csipeget.
2014. aug. 21. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Kisfiam 7 körül ébred, megiszik 2 dl kakaót. Tízórai változó: Dörmi, babán, sajt kenyérrel stb.

Ebédre leves, második,néha egy kis nasi, ha van itthon.

Uzsonnára cerbona-golyók,müzli tejjel stb.

Vacsorára kakaó, szendvics.

2014. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegény nagyika és szegény gyermeked. Nehz lesz megértetni a mamival a helyzetet, de sok sikert.
2014. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök, ha eszik háromszor, mikor itthon van. Oviban máshogy eszik. Mama nálunk is tömné... néha rossz nézni, hogy a fiam mekkora undorral nyeli a kötelező falatokat.
2014. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

5 éves fiam van

soha nem volt nagy evő,de nem sovány,113 centi és 18 kg volt kb két hónapja

reggel nyolckor kel,akkor iszik 2 dl tejet

9-kor az oviban tízórai,délben ebéd,háromkor uzsonna

négy körül szoktam érte menni,sokszor kér valami nasit,tejszelet,kismackó,fornetti

este hétkor vacsorázik,tejbegríz,szendvics,meleg szendvics,vagy főtt étel,ha kedvére való

2014. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2014. aug. 21. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

5,5 éves

Reggelire kifli párizsival

Ebédre az ebédet.

Du. joghurt, gyümölcs...

Vacsi kifli, kenyér felvágottal

4-szer eszik, többször nem, szerintem nem is kell.

Ez most az itthoni helyzet.

Ha ovi van, akkor ovi reggeli,ebéd, uzsi

és akkor utána itthon vacsi. Hogy ott mit kap, azt én nem látom, csak olvasom az étlapról.

2014. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!