Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy takarítotok 2 gyerek...

Hogy takarítotok 2 gyerek mellett? Hányszor mostok fel és porszívóztok ki egy nap?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Felsepregetni és felmosni akkor szoktam amikor összekenik a padlót,ez heti 3-4 alkalom.

Porszivózni jó esetben heti kétszer,ez a szám max 3-ra nő,ha kiboritanak valamit.

2 éves kislány és 3 éves kisfiú

2013. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos és 4 éves a két fiam. Amíg oviban volt a nagy, addig porszívóztam, a kicsit mindig arrébb raktam, vagy beültettem a babakocsiba és úgy tologattam, hogy mindig lásson. Mióta szünet van, nehezebb, a nagyot heti 1-2 alkalommal elküldöm a mamához és akkor takarítok. Hetente 2-3 alkalommal van porszívózva, 1-2 alkalommal felmosva. Van amikor a férjem csinálja, én lefoglalom a lurkókat addig.
2013. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
2 éves a fiam, de én devonom öt is a takarításba, olyan ügyes :) nálunk héten egyszer van felmosás, de porszívózás minden nap. Mindig történik valami, gyerek kekszezik, vagy majszol valamit, már is keletkezik a morzsa én meg az utálom, ha a gyerek utána abba kúszik mászik... mi együtt porszívózunk, együtt felmosunk, együtt teregetünk, és együtt pakoljuk ki a mosogatógépet is :)
2013. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Kéthetente van rendes portörlős, felmosós, porszívózós takarítás és általában minden evés után felporszívózom az asztal környékét, egy héten egyszer általában a konyhát is felporszívózom még pluszba. PErsze, ha valami extra van, cipőből homok, sár, stb, akkor nyilván feltakarítom.

És mielőtt bárkiben felmerülne, nem esz meg minket a kosz annak ellenére, hogy nem napi 3-szor takarítok. Talán van ezzel más is így, csak nem merik felírni.

2013. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

22 és 5 hónapos gyerekek. Hetente kb. egyszer porszívózok és mosok fel. Helyi kezelés persze többször előfordul, amikor kell.

Nem vagyunk bekoszolósak, a lakásban csak zokniban vagyunk mindenhol, a morzsákat próbálom jól kezelni, a gyerek etetőszéke alatt általában minden evése után törölgetem a követ.

2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap! Ez alap!
2015. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!