Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Nektek ahogy elkezdett...

Lányok! Nektek ahogy elkezdett szivárogni az előtejetek, utána már mindennapos volt a dolog? Vagyis inkább úgy kérdezem, hogy ha nem minden nap történik, az nem jelent bajt, ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nem mindennapos! Nekem a 15-16. héttől van előtejem, van hogy több van hogy kevesebb, van olyan is hogy nincs pár napig semmi, de olyan is hogy kétóránként cserélek pólót úgy folyik. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a mellbimbóban lévő záróizmok erősségétől függ, hogy van-e és mennyi van.

Nővéremnek a 20. hét környékén volt egy pár napig aztán teljesen elmúlt és csak szülés után indult meg.

Ne aggódj emiatt.

25hkm

2012. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem baj ha nem mindennapos a dolog. Nekem a 20. héttől van, de nem minden nap. Van hogy több napig semmi nincs. Reggelre viszont szinte mindig lesz a pizsimen egy nagyon pici foltocska.

Boldog Babavárást!

26hkm

2012. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 23-24 hét között volt, talán két nap, de csak néhány csepp, azóta semmi! 31+4 hkm

2012. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi Nektek! akkor nem aggódom :)
2012. máj. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!