Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt szokott be a...

Mennyi idő alatt szokott be a kicsid a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
1 nap
2014. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
A 2 hét beszoktatás alatt teljesen beszokott.
2014. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nálunk is 2 hét a beszoktatási idő,de riogatnak,h nem szokik be egy gyerek annyi idő alatt úgy sem...
2014. aug. 25. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, az első szülőin nekünk is azt mondták, hogy a valós beszokási idő kb. 3-4 hónap, tehát annyi idő kell, mire talán reggelente már nem úgy kell lefejteni rólad az üvöltő gyereket..., hát nem könnyebbültem meg, kisfiammal szept 22-én kezdjük a bölcsit és őszintén remélem, hogy nem fog olyan sokáig sírni, bocs az offért
2014. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NAgyon hamar, 5. napon már ott volt reggeltől 16ig, és akkor sírt utánam reggel utoljára (1 perces sírás volt mindig, míg látott). Másik héten hétfőtől már nem sírt reggel sem. Nekem ez 2 hétbe került, én 2 hétig sírtam reggelente, miután otthagytam a gyerekemet.
2014. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!