Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most normális? Normális...

Ez most normális? Normális hogy 9 éves húgom még mindig ilyen gyerekes dedós?

Figyelt kérdés
9 éves húgom még mindig olyan mint egy óvodás, külsőre is, belsőre is. Egy csomóan hitték már rá azt hogy 7 éves. Még mindig babázik meg pónizik, gépen is ilyen nagyon dedós, nagyon kicsiknek való öltöztetős játékokat játszik, meg tévében is pepa piget néz meg ilyeneket, amiket 4-5 éves gyerekeknek találtak ki. Külsőleg is ilyen 7 évesnek néz ki, lelkileg meg még annyinak se. Ő most nagyon későn érő?

2014. aug. 28. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom hogy mi az amit néz a tv-ben, de egy 9 éves az még általában dedosan viselkedik, még kislány.
2014. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó, de azért már illene lerakni a babát és a pónit nem? Az osztálytársai is már sokkal érettebbek mint ő.
2014. aug. 29. 00:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyd már gyereknek lenni! Kislány, persze, hogy kislányként viselkedik.
2014. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted már csavarognia, és fiúznia kellene?
2014. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
mert mit kéne 9évesen csinálnia? sminkelni,vagy cigisdobozt rántani a retiküljéből? mond,te ennyire gyökér vagy? amúgy t mennyi idős vagy 12?
2014. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A külsejerol nem tehet, hogy kisebbnek tűnik.az, hogy 9 évesen játszik meg tok normális és gépen meg mivel játszon?super marioval vagy valami lövöldözős játékkal?de az is lehet, hogy az osztalytarsai a koravenek.
2014. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Ennyi idősen én is ezt csináltam. Ezekre az időkre emlékszem legszívesebben vissza.

Most pedig semmivel nem érzem magam visszamaradottabbnak miatta.

Szerintem annak örülj, hogy a húgod nem pasizik, bulizik ennyi idősen. Manapság ez a "menő"

2014. aug. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
A mai 9 evesek borzalmas ahogy viselkednek...cigitol megkezdve mindenig.szoval szerintem orulj amig ilyen egy 9 evesnek még ilyennek kell lennie!
2014. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

És te meg hány éves vagy, hogy ilyen hülyeségeket kérdezel?

Teljesen normális, ahogy viselkedik, 9 éves kislány ne akarjon még felnőtt lenni.

2014. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted egy 9 éves mit tud csinálni játszason kívül?

Mert én gondolkoztam és mivel a bulizashoz, pasizashoz kicsi semmit.akkor üljön egésznap a szobájába vagy bambulja a tv-t?

2014. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!