Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most normális? Normális...

Ez most normális? Normális hogy 9 éves húgom még mindig ilyen gyerekes dedós?

Figyelt kérdés
9 éves húgom még mindig olyan mint egy óvodás, külsőre is, belsőre is. Egy csomóan hitték már rá azt hogy 7 éves. Még mindig babázik meg pónizik, gépen is ilyen nagyon dedós, nagyon kicsiknek való öltöztetős játékokat játszik, meg tévében is pepa piget néz meg ilyeneket, amiket 4-5 éves gyerekeknek találtak ki. Külsőleg is ilyen 7 évesnek néz ki, lelkileg meg még annyinak se. Ő most nagyon későn érő?

2014. aug. 28. 23:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt csinálja, reggeltől estig tévézig közbe meg babázik
2014. aug. 29. 14:27
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Mit kéne csinálnia szerinted? 7évesnek nézték? Nahát, borzasztó.marha nagy különbség van egy 7 és egy 9 éves közt.. te vagy gyerekes, hogy szerinted baj, ha egy gyerek gyerek.
2014. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne játszd itt a nagy felnőttet, gondolom vannak szüleitek és majd ők tudják, hogy normális vagy nem. Majd, ha nekik is probléma lesz ez, akkor tesznek ellene.
2014. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát én inkább arra lennék kíváncsi, hogy te mit csináltál 9 évesen?
2014. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ő a normális te meg nem ha szerinted mást kéne csinálnia ,én sokáig őrültem sőt még ma is őrülök ha fiatalabnak néznek ugy hogy soha nem sminkelek.
2014. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy 9 éves gyerek igenis játszon! Babázzon és pónizzon, ha azt szereti.

Az pedig, hogy fiatalabbnak néz ki? Nos, irigykedsz majd rá még emiatt ;)

2014. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
86%
Ó kiscsillagom, én is babáztam még 11-12 évesen is és minimaxot néztem, a barátnőim akkor már fiúztak, és bizony mégis sokkal "érettebb" lettem mostanra mint ők. 14/L Semmi különbség köztünk, csak annyi, hogy ők már kiélték magukat, nekem meg még hátra van a java.
2014. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
besírtam egy két válaszon :D
2016. nov. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!