Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Explorerd kérdése:

Zeneszámlista ronygyosra hallhgatása napi szinten, reggel, napközben és akár este is. Normális? Gyerekes? Engem kiidegel (a barátom), ebből ki lehet nőni?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, teljesen önellátó és sikeres a munkályában amihez kellő éretség is szükséges, és nagyon jól helyt áll. Kérdés : gyerekes tulajdonság, vagy egyátalán mivel irható le az a tulajdonsága, hogy bizonyos zeneszámok listáját képes csak hallgatni, és untalan végletekig, nem tudom hogy a saját zlésemmel nem eggyezik (lady Gaga, (bár megkedveltem egy két számát) vagy egyszerüen gyerekes tulajdonság ugyanazokat a számokat rongyosra hallgatni? Ha én minden nap banánt kéne ennem vagy narancsot és körtét, akkor megörülnék és undorodnék a végére. Vélemények?
2013. nov. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is ez van :D

mindig az aktuális

és mindig megunom . de van amikor 8órán melóban csak egy szám megy. gáz lehet de én szeretem

2013. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit hallgat? Mellesleg van olyan zene amit rongyosra hallgatok.
2013. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan zeneszámok, amiket akár órákon keresztül is tudok hallgatni. Egyébként pedig miért lenne gyerekes vagy rossz dolog ez? Azt hallgat amit akar, nem?

A gyümölcsös példádra pedig csak annyit, hogy egy felnőtt, férfi ember el tudja magának dönteni, hogy mit szeret és mit nem. Amint úgy érzi, hogy megőrülne attól az érzéstől, hogy csak körtét és banánt ehet, akkor változtatni fog rajta.

2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy,hogy ez Gaga,tényleg tudlak sajnálni és együttérezni :D
2013. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zenét ne hasonlítsd a gyümölcshöz!

Zene nyugtat,feldob,segít az embernek!

Amúgy meg nem gyerekes viselkedés,nekem is vannak olyan zenék,amiket rongyosra hallgatok!

2013. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzeted, én csak vonatozáskor vagy buszozáskor szoktam zenét hallgatni, nekem annyi elég is de van amikor az én barátomra is rájön a "koncertezhetnék" :) ő mondjuk Metallicát, Black Sabbathot, Ossián, ilyeneket hallgat, alapból nincs is bajom velük, csak amikor épp koncentrálnom kell vagy valami hasonló, na olyankor idegesít mert a zeneszövegre figyelek és nem arra amire kéne. Én mondtam neki hogy fülessel hallgassa a zenét, ez nálunk bevált. A kérdésedre válaszolva szerintem normális, van amikor rám is rámjön ez az érzés és 1 számot meg kell hallgatnom vagy 10x egymás után :) de ez inkább hangulat, mintsem korfüggű
2013. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érettség, munkájában
2013. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dragonkalo ***** válasza:

Nekem is van olyan előadóm,amitől tudom számokat hallgatni órákon át,és általában azt is teszem:D.Nem hiszem,hogy gyerekes,majd ha már megunja/megőrül,akkor abbahagyja.


(Parkway Drive,The Ghost Inside,Attila--ezeket tolom szinte mindig :D)

2013. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvass az Asperger-szindrómáról. Ha más is stimmel, akkor erôs a gyanú.

Viszont ha az, ha nem, jobb lenne egy fülhallgató, hogy csak magát sújtsa.

2019. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!