Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esküvő? Ti elvinnétek 2...

Esküvő? Ti elvinnétek 2 évesteket, ha a héten végig bölcsi beszoktatás lenne?

Figyelt kérdés
Én eddig mindenképp vinni akartam hiszem Ő is hozzánk tartozik nem akartam kihagyni. De most azon gondolkozom jó e ez Neki az egész heti nyüzsgés után? Nagyszülők szívesen vigyáznának Rá,és amugy is du 4-től 7-ig lett volna ott. De ugy érzem el veszem az időt Tőle ha nem jön velünk....
2014. szept. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
en nem vinnem, attol a par oratol nem fog serülni a lelke :). Az én picim kis sem bírt volna egy 3 órás esküvőt 2 évesen... állandóan rohant mindenhová. Ne legyen lelkiismeretfurdalasod!!! gondolom szokva van a nagyszülőkhöz.
2014. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Sokan vannak, akik szerint egy kisgyerek egyáltalán nem való esküvőre. Én ezeken a válaszokon mindig nagyon meglepődöm, mert az én ismerettségi, rokoni körömben teljesen elfogadott és normális, hogy a gyerek a család része. Így én a helyedben biztos, hogy vinném. Engem nem zavarna, ha jönni-menni kellene vele, én úgy is jól szórakoznék. A kicsik meg szerintem szeretik a nyüzsit. Ez teljesen más típusú dolog mint a bölcsi, így ez szerintem nem zavarná össze, de te ismered a kicsid. Ráadásul nem is egész estére vinnéd, úgyhogy én gondolom, hogy neki megerőltető lenne. De mint írtam, ez a saját véleményem... :)
2014. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Az hogy mi a szokás meg más mit gondol/csinál az egy dolog (elözö) Ebben az esetben a válasz nem, a gyerek érdekében. Ha van aki örömmel is vigyázna rá, akkor mi a gond? Menjetek ketten ès 2 év után vègre èrezd jól magad gyerek nélkül is!
2014. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, vinném. Mindig vittük a gyerekeinket, senkit nem zavartak, legfőképpen minket nem.
2014. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

2. vagyok

Kedves 3.! Nem mindenkinek teher a gyerek és nem mindenkinek hiányzik, hogy "végre gyerek nélkül is jól érezze magát"! Nyilván mindenki és minden gyerek más. Ezért írtam, hogy személy szerint engem nem zavarna, sőt, a gyerek nélkül nem tudnám jól érezni magam, ezzel a férjem is így van. Egyébként éppen 2 éves volt a kisfiúnk, mikor a mi esküvőnk, lagzink volt, hihetetlenül jól érezte magát, este 10-kor dőlt ki, addig szinte folyamatosan táncolt, jött-ment, mindig pesztrálta valaki. Együtt táncoltuk a nyitótáncot is, szóval még a saját esküvőmön sem éreztem tehernek, nemhogy másén... És nem ő volt az egyedüli 2 év körüli gyerek, 4-5-en voltak, mindegyik jól érezte magát az első perctől addig ameddig maradtak. :) Úgyhogy lehet van aki örül, sőt kimodottan jót tesz neki, ha gyerek nélkül kikapcsolódik, de nem kell általánosítani, mert sokaknak meg gyerekkel a természetes és vele tudja igazán jól érezni magát!

2014. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szokott nagyszülőnél aludni és szeret is.

Azért gondoltam hogy jobb lenne e Neki egy kis nyugalom a bölcsis fenforgás után. De viszont én meg szeretnék minnél többet Vele lenni mert mivel itt a bölcsi sokkal kevesebbet lehetünk együtt. Szóval ezért nem tudom eldönteni.

2014. szept. 2. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Egy nyugtasson meg, rosszul nem tudsz dönteni :) Akár viszed magatokkal, akár nem azt válaszd, ami a szívedhez legözelebb áll. :) én azért írtam , h nem vinném, mert én a legkisebb segítség nélül voltam, nagyszülők nélkül, mindenre egyedül és bár betegesen imádom kiskrapekomat, egy 3 órás kikapcsért mit nem adtam volna... na nem hetente, hanem ket havonta kb. Akinek van segítsége , halIstennek el sem tudja képzelni milyen egyedül egész nap egy kisbabával/kisgyerekkel. Bocsi a hosszas magyarázatért. :) Én úgy érzem, te vinnéd:), hát akkor vidd magatokkal :)
2014. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!