Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Homeopátiás segítség a bölcsőd...

Homeopátiás segítség a bölcsődei beszoktatás idején? Alvászavar, sok sírás.

Figyelt kérdés

Valaki próbált esetleg ilyesmit. Nekem jó tapasztalatom van a homeopátiás szerekkel kapcsolatosan. Amikor járni kezdett a lányom is alvászavarral küzdöttünk, akkor a Coffea Tosta pár nap alatt megoldotta a dolgot.

Nagyon nehéz az elválás, nagyon megviseli. Még a beszoktatás alatt vagyunk, és tudom, hogy senkinek nem könnyű. Első 2 nap amikor ott kellett hagyni már pár órára, semmi gond nem volt, de az azt követő jó pár napban átsírja azt a benn töltött pár órát. Nagyon rossz látni egyébként is, bár tudom, hogy sok választásom nincs, muszáj. Viszont szeretném megkönnyíteni, ha lehet. Az alvások is borzasztóak azóta. Délután eddig 1-1,5 órát aludt, most már fél óra után sírva ébred. Éjszaka is borzasztó, van, hogy felébred és nem lehet hozzányúlni, bekuporodik a sarokba, sír...hosszan. Reggel is így ébred.

Az éjszakai ébredés ilyen volt járástanuláskor is, de valahogy úgy érzem, hogy most a Coffea Tosta nem lenne jó, mert az ugye a sok élmény miatt van, vagy igen? Ez nem inkább "gyász", elválás?

Ha nem lesz más, akkor a Sedatif PC-t próbálom ki, de örülnék, ha valaki tudna segíteni!



2014. márc. 25. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bach-virágterápia? Anno én internetről rendeltem...direkt beszoktatáshoz...mindjárt megpróbálom megkeresni az oldalt...
2014. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm a tippet. Szerintem meg is rendelem én is. De erről nincs túl sok ismeretem, hogy kell alkalmazni? És vajon nem zavarja ha mellette mondjuk használok még illóolajat?! Klementin olajat javasolták még, meg az Elválás fájdalma olajat...

És eleve így kezdtek neki, hogy adtad neki?

2014. márc. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!