Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokszor el van dugulva 6,5...

Sokszor el van dugulva 6,5 éves lányom orra, csepegtetek neki, de nehezen bírja kifúni, van ötletetek, hogy miket alkalmazhatnék?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézetném, hogy nincs-e gond az orrmandulájával. Mert lehet hogy meg van duzzadva, vagy nagyobb neki mint az átlag, és ez okozza az állandó orrdugulást. Oké, könnyen megfázhat egy gyerek, de azért az már gyanús ha túl sokszor áll fenn ez a helyzet. Főleg így nyáron. Szerintem nézesd meg az orrmandulát, veszíteni valód nincs.
2014. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásért, még reggel van :-) Kifújni...így szerettem volna írni!


Voltam vele orvosnál, nincsen gond az orrmandulájával, most, hogy közösségbe ment, szerintem el is kapott valamit,mert a fél osztály beteg lett.

Nem szeretném ha hiányozna,főleg, hogy ez elsőt kezdte:-

)

Bár ő már nem kicsi, de nehezen bírja kifújni rendesen az orrát, úgy értem nem megy mindig teljes erőből, így biztosan marad bent váladék.

Ezért szeretnék segíteni, hogy könnyebben meginduljon neki, nehogy begyulladjon az orrürege vagy a homloka.

2014. szept. 7. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!