Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok....

24 hetes kismama vagyok. Kijött az aranyerem és csak mastu kenőcsöm van itthon. A papíron az áll terheseknek csak orvos javaslatával. Merjem bekenni vele? Van más kenőcs, amit alkalmazhatnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előző terhességemnél nekem is kijött és nekem is Mastu kenőcs volt otthom. Használtam párszor és semmi bajunk nem lett. Szerintem nyugodtan kend be, inkább mint hogy még rosszabb legyen.

Ha megnyugtat és van rá módod, hívd fel az orvosodat is. Az enyém amúgy mindig azt mondja, hogy kb. 5-6 olyan gyógyszer van Mo-on (vényköteles), ami tényleg egyértelműen károsítja a magzatot (pl. epilepszia, cukorbetegségre szedett gyógyszerek). A többinél inkább csak elővigyázatosságból írják rá, hogy ne szedd.

Érdekes, hogy most a második terhességemnél nem voltak ilyen durva szorulásos gondjaim, pedig nem hiszem, hogy máshogy eszem, iszom, mozgok...


Amúgy most szedtem Tamarind kapszulát, ami kifejezetten terheseknek is ajánlott emésztés-gyorsító gyógynövényes kapszula. Bioboltban kapható és akár hónapokon keresztül is ehető. Esetleg próbáld ki ezt. Napi 1 kell belőle, de én 2-3 naponta vettem be egyet. 30 db 1500Ft körül van.

2011. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, azt szabad, uh nyugodtan!
2011. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!