Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek a gyermeke éjjel...

Valakinek a gyermeke éjjel sírva kelt napokig és elötte kitünöen jól aludt? 28hós

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jol aluft.végig aludta az ejszakat.viszont egy hete üvöltve kel fel hajnalok hajnalán mintha félne.mitöl lehet?

2014. szept. 8. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam most egy éves. Kb. 11 hónapos koráig átaludta az éjszakát. Egy hónapja azonban éjszaka többször sírva ébred. Az éjszaka első felében ébredéskor iszik teát és mindjárt vissza is alszik. De aztán már később nem alszik vissza és a mi ágyunkba köt ki, de ott is sokszor ébred. Nálunk valószínű a fogzás miatt. Még csak kettő van neki. Elég fárasztó így az állandó kialvatlanság, de kezdünk hozzászokni.
2014. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak napok óta csinálná, örülnék. Az én fiam júniusban múlt 2 éves, lassan 3 hete ez megy. Már ott tartunk, hogy este is azt akarná, hogy üljünk mellette, míg elalszik és éjszaka is míg visszaalszik, mert mikor elkezdődött ez, akkor rászoktattuk, hogy ott maradunk. Most meg szenvedünk. Az összes foga kint van, az nem lehet az oka. Valószínűleg megijedt valamitől a legelején, utána félt, mi ugye nem hagytuk magára,megvártuk míg el/visszaalszik, most pedig hisztizik, mert megszokta.
2014. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja, nézz utána, ilyen korban kezdődnek az úgynevezett irreális félelmek a gyerekeknél, nálunk szerintem ez volt az oka, (esélyes hogy nálatok is) csak átváltott most már megszokásba sajnos.
2014. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!