Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor mondanátok el az 5...

Ti mikor mondanátok el az 5 éves fiatoknak, hogy kistesója érkezik?

Figyelt kérdés

Az előzmények sajnos nem túl rózsásak. :( Az előző terhességemet nagyon korán 10.héten észrevette de sajnos a 13.héten missed ab lett a vége. :(

Túl korán sem szeretném elmondani de azt sem szeretném hogy a rokonok, ismerősök szólják el magukat...Vagy hogy megint megérezze/rájöjjön.


2014. szept. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen előzményekkel én a 20 hetet megvárnám.
2014. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 13. hét végén mondanám el. Nagyobbik lányom a barátnőmtől tudta meg, hogy még egy kistesója születik... A 13. hét után már, gondolom, többen tudják, már lassan elkezd domborodni a pocakod, biztos valaki megkérdezné tőle: "Na mit szólsz a kistesóhoz?"
2014. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is a 18.heti vizsgálatot céloztam meg de félek, hogy mástól tudja meg és akkor becsapottnak érzi magát. :/

Pl. hétvégén a zöldséges megkérdezte hogy kisfiú vagy kislány lesz?!

2014. szept. 8. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Óóó nekem már most domborodik :)

Eleve mindig pocakra hízós típus voltam, sovány se vagyok (70kg), császár óta behúzni se tudom és még puffadok is. :/ Simán kinézek félidősnek már most...

2014. szept. 8. 21:34
 5/9 anonim válasza:
Mi csak hazahoztuk a kistesot, eszrese vette Danika hogy anyuci meghizott:) mi inkabb azon aggodunk, hogy annyira szeretik egymast hogy ferdehajlamuak lesznek
2014. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hehe ez aranyos! :)

Azért nálunk tuti észreveszi. Babacuccok stb.

A feltétlen szeretet nála is rendben lesz. A játékait már egy ideje pakolgatja, hogy "ez is a tesóè lesz"... Annyira megrázta hogy mégsem jön. Többször nem élheti át. :(

2014. szept. 9. 06:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a betöltött 12 hét után mondtuk meg neki de őszintén szólva az egész családnak, mert nekem is volt előtte egy missed az de azt " szerencsére" nem árultuk el neki, mai napig nem tudja!
2014. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül a 20.héten avattuk be amikor megérkezett az amniocentézis jó eredménye! :)
2014. nov. 15. 00:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta pedig itthon vagyunk Öcsikével és nagy a szerelem :) ♡
2015. márc. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!