Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 es fel eves sokszor betegesk...

5 es fel eves sokszor betegeskedö gyermeknek melyik immunerösitöt ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Multitabs Immuno Kids. Jó drága, de nekünk annak idején ez volt a legjobb.
2014. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a propolisz nagyon bejött.
2014. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dvitamin
2014. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


3 éve szedem rendszeresen, azóta egyszer voltam 1 napig lázas, de ennyi.

2014. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi két éve csináltuk ezt végig, mikor oviba került-két hét itthon, három nap ovi...grapefruitmag-kivonatot adtam neki (kb 5ezer forint egy üveg, de elég 2-3 hónapra), ősszel megint kezdjük, nagyon bevált.
2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves.Mi már mindenféle gyógyszertári készítményt kipróbáltunk,kapott 500-1000 mg C-vitamint naponta,de semmi,és semmi nem vált be,sajnos én már dolgozni sem tudtam miatta,mert napokat járt csak egy hónapban,ha egy hetet sikerült,már örültünk :( méregdrága broncho vaxom,immunotrofina sem vált be,pedig az azért van akinek használt.


Most még utoljára ezeket próbálom meg,ezek teljesen tiszta termékek,hátha ezek beválnak,ha nem akkor én többet nem adok neki semmit,hanem majd kinövi ahogy az orvosok mondják (addig meg élünk egy bérből,és a gatyánk rámegy a betegeskedésre)


Linkelem:


Ezeket adom naponta:


[link]



[link]


[link]



Ezt pedig betegség esetén:


[link]


[link]



Tapasztalatokról még nem tudok beszámolni,mert kb egy hete kapja a készítményeket,és majd csak szept végén megy oviba (bölcsiből ki kellett venni)

2014. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
immono kid nagyon jó.
2014. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!