Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! FONTOS! Mit tehetnék 26...

SOS! FONTOS! Mit tehetnék 26 hónaposommal?

Figyelt kérdés
eddig nappal aludt ebéd után!de egy hete nem akar!ezzel nem is lenne baj hogy nem alszik de az a baj hogy álmos,fáradt és ez miatt nagyon nyűgös!ő maga is mondja hogy anya álmos vagyok meg dörgöli a szemeit is de nem akar aludni!már próbáltam hogy elringatom,próbáltam simogatni,és azt is hogy összebújunk és hátha akkor alszik!de nem akar!!mit lehet ilyenkor tenni??persze gondolom hogy most akar/vagy fog leszokni a nappali alvásról de nagyon fáradt és nyűgös is és mégsem alszik!amúgy este nyolctól reggel 8-ig alszik!
2014. szept. 16. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy 2 éves gyerek....én 8 azaz 8 hónapos kora óta próbálom napi 1x altatni. Most 3 éves, de még nem jött öszze. Már mindent kipróbáltam, de nem. Addig eljut, hogy lehúnyja a szemét és ez kb fél percig tart, majd fölkel és nem is álmos. Viszont 2-3 óra múlva egy pokol vele menni bárhova, mert nyűgös. Ovi sem javított eddig a dolgon :/
2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be, hogy megengedtem, hogy ne aludjon. Viszont csöndben kellett pihenni egy kicsit az ágyában. Én kijöttem a szobából, mondtam, hogy kicsit pihenjen, amíg nem szólok. Egyébként is egyedül szoktak elaludni. Ettől a tudattól, hogy nem kell aludni, csak egy kicsit pihenni, elaludt.
2014. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam ezt a csak pihenős dolgot de ez sem jött be
2014. szept. 16. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló, akkor most legyél nagyon-nagyon boldog, mert nekünk ez sem volt megoldás. Egyszerűen nem tudok rá már semmit :/ 1-es voltam.
2014. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig probaltal egy modszert? Mert ket het utan lehet mondani, hogy nem valt be, de meg kell szoknia. En bevezettem a csendes pihenot, melle fekudtem es aludtam en is. Volt hogy en aludtam o nem, de megszokta hogy pihenes van. Es alvas elott meg kell probalni lenyugtatni, akar mesevel, vagy ami bevalik.
2014. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!