Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2 éves kisfiadnak vennél babát?

1-2 éves kisfiadnak vennél babát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fiam a déditől kapott egy Barbie-szerű babát (turizta, ruha nélküli), pisilőset játszik vele...baba wc-re ül, töröl, lehúzza, kezet mos... :D
2014. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy éves volt a fiam, amikor megérkezett a kistesó, előtte vettem neki egy tesóimitáció-babát, a mai napig is nyúzzák, most már ketten (1 és 2 évesek). 56-os rugiba van felöltöztetve, semmi csajos cucc.
2014. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,vettem is!Nállunk is úgy volt hogy megtetszett egy kis barátnője babakocsija!Vettünk mi is fiús színben majd hozzá babát!Ő is etette,itatta,fürdette,pelenkázta!És milyen jól jött mikor 2,5 évesen megszületett a kisöccse,nem volt idegen neki a dolog!!Most 4,5 éves és jelentem autókkal,markolókkal,dömperekkel játszik,szóval nem ferdítette el a babatologatás!!

Nyugodtan vegyél neki babát!

2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Simán, miért ne, a lányomnak is van autója, favonata satöbbi
2014. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zabmester ***** válasza:
90%
Szerintem simán vehetsz neki, miért is ne? Igaz, a fiam életéből ez kimaradt, ő a konyhai dolgokért volt megveszve, arra is szokták mondani, hogy lányos, de ezzel sem értek egyet. Nyugodtan vegyél neki babát, akár olyat, ami teljesen csecsemőszerű, pl. ilyesmit [link] (te jó ég, pont ilyenem volt kiskoromban <3 ), vagy akár Waldorf-babát [link] ha már a személyiségfejlődésről beszélünk :) A Waldorf-babákban az a jó, hogy nincsenek határozott arckifejezéseik, a gyerek játékától függ, hogy a baba éppen vidám-e, vagy sír, vagy akármi, mindig olyan, amilyennek ő képzeli.
2014. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vettem. Felesleges. Vannak plüss állatai, azok sem érdekelték.
2015. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!