Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milumil gyerekital mellett...

Milumil gyerekital mellett adtok még valami vitamint a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
A párom édes anyja most hozott a kisfiamnak egy vitamint: Cebion multivitamin. Adjam neki? Vagy az már sok lene?
2014. szept. 21. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiam, reggel és este iszik Milumilt, nem adok külön semmi vitamint.

Igyekszem változatos ételeket adni, sok gyümölcsöt, zöldséget.

2014. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam rá, mert a lányunk nagyon rosszul eszik, de nem mertem a D vitamin miatt. Már eleve a tejital fedezi a napi teljes D vitamin szükségletet, ezen kívül kapja a Vigantolt is és a Cebion multiban is van. Én inkább meg fogom kérdezni a gyerekorvost, hogy kaphatja-e. Addig csak Cebion C vitamint adok.
2014. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi is változatosan étkezünk. Napi egy almat néha kettőt is megeszik. A kisfiam 27 hónapos és csak este iszik gyerek italt 210milit.

Szerdán megyünk dokihoz vissza majd megkérdezem őt is de más anyukákra is kíváncsi vagyok ők mit mondanak!

2014. szept. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!