Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyszülők mennyit segítenek...

Nagyszülők mennyit segítenek a gyermekekkel kapcsolatban? Elviszik őket szünetben vagy hétvégén, hogy Ti tudjatok a párotokkal kettesben lenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyik sem segit.


3gyerekes anyuka

2014. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Minden hétvégén egyik nap napközben ott lehetnek az egyiknél. nem alhatnak ott nyári szünetben sem, nem mehetnek gyakrabban. Ők nem jönnek hozzánk és nem viszik őket sehova.

3 gyerekes anyuka

2014. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Anyám segítségéből nem kérek, apám segítsége hagy némi kívánnivalót , anyósom nem segít, apósom olyan részeg, hogy inkább nem kell a segítsége. De ennek ellenére meg tudjuk oldani, hogy néha édes kettesben legyünk.
2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Szünetekben egy-két éjszakát alszanak ott, többnyire anyunál.


Anyósnál havonta pár órát töltenek.


Anyunál általában szombat du. vannak, akkor elmegyünk vásárolni,moziba.


3 gyerek van.

2014. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Kéthetente hétvégén ott van a kisfiam anyuméknál! Ő mindenben segít! A párom anyuja is segítene de valahogy vele csak ugy van el a fiam ha tudja a közelben vagyok!

Szóval én nem panaszkodhatok!

2014. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Látogatóba jönnek hébe-hóba, vendégként. Effektive a hétköznapokban nem segítenek be. Néha hoznak otthon készült kaját.
2014. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítenek. Anyukám már nem él. Apukám iszik elég rendesen.

Anyósék 300 km-re laknak, és 80 évesek. Így oda mi szoktunk menni ált. negyedévente.

2014. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Anyósom a férjem szemébe megmondta, hogy ő ugyan nem vigyáz a gyerekünkre, magunknak csináltuk (nem éjjelre vagy napokig akartuk nála hagyni, csak max 1-2 óra amíg elmegyünk ügyintézni).

Anyukám szívesen vigyázott rá, nagyon jól össze is szoktak, ennek köszönhetően jön a kistesó.

Azóta anyós hulla féltékeny, hogy az unoka anyumat szereti, hozzá meg nem kötődik, de magának főzte, egye meg...

2014. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem panaszkodhatom ilyen szempontból. Anyukàm àltallàban egy héten egyszer eljön hogy vigyàzzon a gyerekre napközben. Ilyenkor intézem a dolgaimat amit gyerek mellett nem tudok. Anyosèk is jönnek làtogatóba majdnem minden hétvégen és iilyenkor a pàrommal el tudunk menni valahovà egy kicsit. Még ha nem is "romantikàzni", csak vàsàrolni vagy ilyesmi akkor is jólesik hogy tudunk beszélgetni egymàssal egy kicsit.
2014. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

anyukámnál gyakran ott alszik. 3 éves. apukámnál is szoktam hagyni. bár ott ne szokott aludni. anyóséknál ritkán alszik. valamiért nem szeret ott aludni pedig bármikor mehetne

anyukámnál szeret a legjobban lenni. meg anyukám is szereti ha ott van mivel ő egyedül lakik ( pedagógus szereti és ért is a yerekekhez. nem tömi tele csokival, angolozik vele, olvasnak. okos játékokat játszanak. tudom hogy jó helyen van) Termeszetesen anyukám jó indulatátt nem használlom ki

2014. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!