Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyszülők mennyit segítenek...

Nagyszülők mennyit segítenek a gyermekekkel kapcsolatban? Elviszik őket szünetben vagy hétvégén, hogy Ti tudjatok a párotokkal kettesben lenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Hát én nem akarom hogy hétvégén elvigyék, csak akkor tudunk együtt lenni mindannyian.
2014. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Én bennem is ez merül fent mint az utolsóban. Hétköznap gyerekek iskolába oviba, felnőttek dolgoznak hétvégente nagyszülőknél akkor szüleikkel mégis mikkor vannak?

Nem de igényünk sincs rá.

2014. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
2 hetente anyuméknál vagyunk általában szombat-vasárnap ott is alszunk. Hétközbe szokták lenyúlni anyáék akár 1 hétre is, kb. fél évente 1x. Kisfiam menne többször, anyáék is boldogan viszik, de azért ovi van, ne szokja meg, hogy bármikor hiányozhat oviból amikor csak akar. Nyári szünetbe ha én még dolgozom, akkor is szokták vinni 1 hétre ha van kedve menni. Apóséknál nem aludt még ott, nem is szeretném, de ő sem szeret ott lenni. Ennek oka is van.
2014. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok. Csak azért, hogy hétvégén kettesbe legyünk a férjemmel, nem szoktam anyát megkérni, hogy vigyázzon rá. De ha hétközbe olyan dolgom van, férjem is ugye dolgozik, akkor szívesen át jön anya hozzánk és vigyáz rá.
2014. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
anyukám dolgozik még ha szabad napos akkor pihen vagy takarit de megmondta hogy egyszere 3 gyerekre nem vigyáz .
2014. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
2,5éves a Kisfiam. Anyisomra bármikor számítható,vigyáz rá. Közel is lakunk egymáshoz. A a kajázásban viszont nem sokat mert ételallergiás a gyerek. Már 1,5éve tudjuk. De ma sütött olyat amit az unokája is ehet. Anyukám semmien formában nem segit.
2014. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülői segítség nincs, mert szüleim meghaltak, párom születi 240 km-re laknak.

Havonta 1-szer 1-2 órára el tudunk menni kettesben a férjemmel, de olyan nincs hogy valakire rábízom a gyerekeket 1-2 órára mert épp el kell intéznem valamit..

2014. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!