Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetek alszik még délben?

2 évesetek alszik még délben?

Figyelt kérdés

Lányom 2 éves lesz a héten,de úgy kb 2 hete elkezdte,hogy állandóan ordít ha leteszem délben. Nem sír,hanem kiabál.Kiságyában alszik,magától.Sosem altattuk,sosem aludt velünk.Ha nem teszem le,akkor nem alszik estig.

Nem tudom mi okozhatja,pont akkor lett náthás és torokfájós is,de ez már elmúlt neki előző hét legvégére.Nincs ötletetek miért csinálhatja ezt?Mert ha kikiabálta magát 5perc-30perc között,akkor alszik másfél -2 órát is.


2014. szept. 29. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom novemberben lesz 2 éves ,de már jó pár hónapja küzdünk a déli alvással.Nagyon ritka hogy elalszik kb. 1 hónapba egyszer,pedig nagyon fáradt és még az éjjeleket sem alussza át.Ő nagyon rossz alvó kiskora óta sajnos,ma is letettem úgy ahogy máskor,de ma sem aludt el,itt van mellettem,én meg persze ideges vagyok,mert azért ennyi pihenés és nyugalom nekem is járna,de hát mit lehet csinálni:(
2014. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen,alszik. Másfél két órát. Ez pedig bizony a dackorszak és a kíváncsiság időszaka. Minden más fontosabb(lenne),mint az alvás!..
2014. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!