Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A logopédus nem engedi, hogy...

A logopédus nem engedi, hogy bent legyek miközben az 5 éves gyerekemmel foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Magán logopédus. A foglalkozás alatt az előszobában kell várnom.

2014. szept. 30. 01:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A suliba órára miért csak nyílt napon mehetsz be? Juj de felháborító, ugye?
2014. szept. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez így helyes. Szegény kicsi sokkal könnyebben "botladozik" ha a szülő nem látja és nem kell neki megfelelni. Mit akarnál te odabent csinálni?
2014. szept. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, teljesen normalis. A gyerek maskent viselkedik, ha a szulo bent van.
2014. szept. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez így normális.
2014. szept. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális. Én is az első alkalommal voltam bent vele, utána mindig csak óra végén megkaptuk a házi feladatot és elmondta, hogy mit kell még gyakorolni, mibe fejlődött. Így én egy idő után már nem is ültem ott, elrohantam postára vagy vásárolni, persze a logopédusnak szóltam, óra vége előtt meg már ott voltam.
2014. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért szeretnél bent lenni?
2014. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is normális. Igaz, a lányom oviban járt logopédushoz, nem magánúton, de ez utóbbi esetben sem jutott volna eszembe, hogy bent legyek. Viszont táncra és úszásra magánúton jár mindkét gyerekem különböző tanárhoz, első alkalommal lehet bent a szülő, utána nem. (3,5 éves kortól vannak a gyerekek). Teljesen másképp teljesítenek, ha látja őket a szűlő, mint amikor nincs ott.
2014. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell mindenhová követni azt a gyereket! 20 évesen majd bemész vele az állásinterjúra? Kicsit engedd el, nem csinál semmi rosszat a logopédus. Ha ott vagy, nem biztos, hogy úgy tud vele foglalkozni, ahogyan a legjobb a gyereknek. Majd biztosan informál téged, hogy hogyan haladnak és esetleg milyen feladatokat csináljatok otthon. De nem kell benn lenned a foglalkozások alatt!
2014. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Igen, teljesen normális a helyzet. Az én gyerekem egy fejlesztő pedagógushoz jár, mert szeleburdi és figyelemzavaros. Bemennek a szobába és becsukják az ajtót. Kihallatszik minden szavuk. A gyerek egy idegennek sokkal szótfogadóbb. Monjuk a pedagógus néni is zsírprofi, rövid úton tisztázzák egymás közt, nagyon barátságosan, hogy most az tanító néni a főnök, és azt kell tenni amit ő mond.

Nekem, van úgy hogy 2-3 alkalommal is el kell mondani valamit, hogy elérjen a tudatáig...

2014. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék bent lenni, mert 4.000 ft-ba kerül óránként. Nehezen spóroljuk meg ezt a pénzt. A logopédus szerint heti kétszer kéne menni de örülök, hogy egyszer tudunk. Szeretnék otthon is gyakorolni vele amit lehet. De ha nem tudom mit csinálnak ez nem fog menni...
2014. okt. 2. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!