Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A logopédus nem engedi, hogy...

A logopédus nem engedi, hogy bent legyek miközben az 5 éves gyerekemmel foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Magán logopédus. A foglalkozás alatt az előszobában kell várnom.

2014. szept. 30. 01:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kissé elszomorított, nem bízom abban, hogy a heti 45 perc gyakorlás otthoni munka nélkül sok eredményt hozna:(
2014. okt. 2. 07:24
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem ad hazifeladatot? Az erdekes.... Mondjuk a gyereket is kérdezheted, hogy mit csináltak.
2014. okt. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor sem mehetsz be, hiába pontoztál le mindenkit...


Kérj tőle gyakorlólapokat,kérdezd meg, kell-e otthon gyakorolnotok. Nálunk volt füzete a gyerekeimnek,ebbe írtak, ragasztottak, rajzoltak.

2014. okt. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a lányom járt az oviban logopédushoz, vinnünk kellett egy A4-es füzetet, amiben dolgoztak, mindig bele volt írva az összes szó, versike, amit épp gyakorolni kellett otthon és hogy mire figyeljünk gyakorláskor. Időnként a füzetben üzent a logopédus, hogy milyen a javulás, hogy haladnak.

Nálatok ilyen nincs? (7-es válaszoló voltam)

2014. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anélkül kellene megoldani, hogy bemész. Úgy lenne helyes, ha adna házi feladatot (én is jártam anno oviskoromban és mindig volt házi, amit gyakorolni kellett), de legalábbis elmondaná, mi volt az órán, miket csináltak. Szerintem válts logopédust, ha ez nem így van vagy beszélj vele, hogy szeretnél otthon is gyakorolni a gyerekkel.
2014. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!