Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak meddig szoktatok...

Anyukak meddig szoktatok idonkent hasznalni a sportkocsit? Decemberben lesz 3 eves a kisfiam es akkor fog megszuletni a kislanyom is. Mar nem szivesem tologatom ot mert mivel egyszerubb esernyore csukhato kocsink van eleg nehez tolni ot.

Figyelt kérdés
Bezzeg a fiam elviselne mert utobbi idoben nagyon lusti lett.
2014. okt. 2. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 27 hónapos,még szoktuk használni.A lányomnál kb ilyen idősen hagytuk el a kocsizást.Vegyél majd testvér fellépőt a nagyobb kocsira,így ha elfárad,rátud állni.
2014. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 éves koráig vittük magunkkal nagyobb kirándulásokra a kocsit, pl. állatkertben 2-3 óra séta után bele-bele ült.

de utcára nem vittük le, egyébként is azért mentünk le, hogy ő mozogjon, nem fáradt volna el ha tologatom a popoját.

na meg nekem elég magas fiam van, furán is nézett ki benne :D

2,5 éves koráig hordtam magammal akocsit bevásárlásokhoz, de inkább a cuccokat toltam mint őt, 2 éves koráig viszont nagyon szeretett üldögélni benne :)

2014. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom.erre voltam kivancsi.Nekem sem tetszik ha ekkora gyerek ul a kocsiban.Akkor azt hiszem novemberben egyszer csak eltunik otthonrol :-D
2014. okt. 2. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam 2 évesen hagyta el végleg, a kisebb másfél éves kora óta (mióta megszületett a huga) nem igazán ül bele. 28 hónapos most, kb havi 1 alkalommal fordul elő, hogy annyira elfárad egy hosszabb programon, hogy beleül.
2014. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
1 évesen ült benne utoljára. Ekkora gyereket nem normális kocsiban tologatni.
2014. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2014. okt. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!