Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet abból gond h a 16 his...

Lehet abból gond h a 16 his fiam napi 2 banánt eszik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Elhizik, hacsak nem ez az összes tápláléka, mert nagyon magas a kalória tartalma.
2014. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Székletét is megfoghatja :/
2014. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag magas a kálium tartalma, bár nem tudom, napi 2 banán már gondot okoz e. Nekem egyszer, mikor magas volt a kálium szintem a doki azt kérdezte, sok banánt vagy paradicsomot eszek e.
2014. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen megfoghatja a székletét,nagyon magas a kaóliataralma és nem mellesleg azt sem hanyagolnám el,hogy mennyi vegyi cucc lehet benne.Gondolj bele totál zölden szedik és valami érlelő gázokkal nyomatják,hogy mire ideér hozzánk beérjen,szal én azért naponta nem adnék!

Én inkább a magyar gyümölcsöket részesítem előnybne:alma,most van a szölö,sütötök szezonja isteni finom édeseket lehet kapni,nem hiszem,hogy ezeket nem szereti!!

2014. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!