Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt olyan hogy valami oknál...

Volt olyan hogy valami oknál fogva napokig nem láttátok egymást a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nemsokára műteni fognak 4-5napot kell kórházba lennem. Aki már volt ilyen helyzetben mennyire sínylette meg a gyerek hogy nem látja az anyját? Utána nem viselkedett máshogy egy ideig? Nem akarom hogy behozzák hozzám szerintem lesznek olyan dolgok amiket jobb ha nem lát. 2,5éves.
2014. okt. 4. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
2 éves volt a nagyobbik, amikor született a testvére. Mivel nem szoktattam magamhoz, máskor is volt az apjával vagy valamelyik mamával, különösebben nem hiányoztam neki. Kérdezte, hogy hol vagyok, de nem sírt utánam.
2014. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baja nem lesz, hiszen ott lesz vele az apukája. Amúgy is normális az, ha a gyerek nincs rácuppanva egy konkrét emberre, hanem családban él, ahol mindenkivel jól és biztonságban érzi magát. Nyugodtan maradhat pl. egy ennyi idős egy éjszakát nagymamával is.
2014. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja? Normális esetben a gyerek és az anya két külön személy,az oké,hogy egy pár hetes hónapos baba jobban el van az anyukával,mint az apukával de azért egy 2,5 éves gyereknél már nem kéne probléma legyen ha nem látja pár napig az anyukáját,mit gondolsz a bölcsis gyerekekkel mi lenne ha nem bírnák ki a 7-8 órát anya nélkül? pedig kibírják sőt jól is érzik magukat 1,5-2 évesen is.Kisfiam ennyi idősen már 2-3 éjszakát is aludt anyukámmal és imádta.
2014. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

1,5 éves volt a nagyobb amikor született a tesója, nem hozták be minden nap. Előtte már szoktattuk, hogy 1-2 éjszakát a nagyszülőknél töltött. Utána minden ugyanolyan volt, később is volt, hogy elvitték péntek estétől vasárnap estig.

Most már nagyok, nagyon jó és szoros a kapcsolatunk, pedig a nagyszülőknél is sokat voltak. Nem az a lényeg, hogy a nap 24 órájában heti 7 napot együtt legyetek, hanem hogy milyen a kapcsolat.

2014. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!