Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyuttmukodesi keszseget/hajla...

Egyuttmukodesi keszseget/hajlandosagot lehet valamivel fejleszteni, segiteni?

Figyelt kérdés

3 eves lesz a fiam es babakora ota szembetunoen nehezen iranyithato. Okos, ertelmes, ugyes, de amihez nincs kedve, arra semmivel nem lehet ravenni. Ahogy idososodik ez egyre szembetunobb, ahelyett, hogy javulna.

Tudom, hogy dackorszak, stb, ez mind nehezit, de azt gondolom, ez valahol jellemvonas is, amin jo lenne egy kicsit dolgozni, mert marha nehez igy vele.


2014. okt. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, 3 évesen oviba kerül, ott pedig kénytelen lesz kicsit alkalmazkodni, együttműködni mind az óvónénivel, mind pedig a társaival. Én direktben nem fejlesztgetném, bár bevallom, nem is nagyon tudom, hogyan lehetne, hanem rengeteget vinném közösségbe. A közösség óriási löketet adhat egy egyébként nehezen kezelhető gyerkőcnek is, hogy pozitív irányba változzon. Meg akar majd felelni a többieknek, tartozni akar majd valahová, ezek mind nagy inspirációk lehetnek. Olyannyira hiszek a közösség / ez esetben a gyerektársaság/ erejében, hogy én a kezdetektől rengeteget vittem-viszem a fiam közösségbe. Imád járni, Őt is nagyon szeretik.
2014. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, mi is rengeteget jarunk, van 6 egykoru unokatestvere, akiket imad, de pont emiatt feltuno, o mennyire megmakacsolja magat. Nem volt olyan babaprogram (ringato, torna, babafoglalkozas), kesobb kisgyerek program (szulinap, egyeb buli, ahol pl medencezes vagy akarmilyen mas kozos program lett volna), ahol azt csinalta volna, mint a tobbiek. Ha nem volt/nincs kedve hozza, iszonyatos hisztit levagott/levag, csak azert mert pl megkerdeztek csatlakozik-e.
2014. okt. 4. 14:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Telen lesz 3 eves, jovo szeptemberben (3,5 evesen) kezdi az ovit.
2014. okt. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!