Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesemnek kemény kis dudor...

5 évesemnek kemény kis dudor nőtt a homlokára. (oldalt, szemöldöke fölött 2 cm-re) Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Oviból hazajött, akkor vettem észre. Nem emlékszik, hogy beütötte volna. Pár hete ugyan ott szintén ugyan ilyen dudor volt, akkor azt hittem csípés. Kicsit folyik az orra, de más tünete nincsen. Tegnap voltunk tanácsadáson, akkor még kutya baja nem volt. Körülötte piros kicsit. Mostanra már nem olyan piros, de még dudoros kicsit. Tanácstalan vagyok.
2014. okt. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elkezdtek nőni a szarvai...
2014. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Orvos nem lenne egyszerubb, mint itt tippmixelni?
2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt ilyen, nem tudtam mitől lehet, majd rájöttem, hogy szúnyogcsípés. Azt olvastam, sok gyerek szervezete reagál így a szúnyogcsípésre. Akkor jöttem rá, mikor másnap lesöpörtem egy szúnyogot a homlokáról és másnapra ott lett egy jó nagy pukli. De fél-1 nap alatt elmúlt. Még most is vannak szúnyogok, szerintem biztos az lesz.
2014. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Megcsípte valami. El is múlt másnapra. Köszi utolsó!
2014. okt. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!