Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen fájó pattanásszerű...

38 hetesen fájó pattanásszerű kemény dudor?

Figyelt kérdés
Hogy mulasszam el? Kiszúrtam de nem jött belőle csak vér. Viszont meglehetősen fáj.
2014. jún. 12. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol található?? Mennyre fáj?? Ne nyomkodd!!
2014. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nemi szervemen oldalt. Igazából annyira, mint egy meg nem érett pattanás kellemetlen helyen, csak ez jóval nagyobb.
2014. jún. 12. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj akkor írány a sebészet vagy a bőrgyógyászat nehogy tályog legyen. Semmiképp ne piszkáld ha van otthon paradicsom azt tehetsz rá vagy aloe vera krémet estleg ha van otthon növény akkor a kikapart kocsonyás belsejét tedd vattára és rakd a dudorra.
2014. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pára kötést is csinálhatsz!! Jobbulást majd írd meg hogy javult-e.
2014. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit hogy engem egy szőrtüszőgyulladás kisér végig a terhességem alatt :( pedig odafigyelek a borotválkozásra szerencsémre nem fáj csak gyakran megtellik és kifakad vagy segítséggel vagy anélkül. Viszont volt tályogom is igaz nem ott de az is így kezdődött. Nem akarlak ilyesztegetni. Jobbulást!!!
2014. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez szőrtüsző gyulladás lesz. Nekem a dokim Betadine kenőcsöt javasolt, de a babapúder rendszer használata elmulasztotta.
2014. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babapúdert hogy használtad?? Milyen időközönként??
2014. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!