Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam tavaly szeptember óta...

A fiam tavaly szeptember óta jár oviba. Mindent elkaptunk amit lehet. Januárba kivették az orrmanduláját, azóta csak nyáron nem köhögött, azóta és előtte szinte mindig köhög, általában éjjel jön rá és legtöbbször hányásig fajul, vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Végig jártam a tüdőgondozott,allergia vizsgálat,megittuk már az összes köhögés csillapitot de semmi.Orr-fül gégén se mondanak semmit.Mindenki néz rám bután.Mi lehet ez???

2014. okt. 18. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nekem asztmának, vagy orrmelléküreg gyulladásnak tűnik. Bár írtad, hogy voltatok a tüdőgondozóban és a gégészeten is, ott azért ezeket észre kellett volna hogy vegyék
2014. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk annyit mondtak, hogy hörgőszűkület és majd kinövi.
2014. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártunk csak nekem nyáron is köhögött igaz nem hányásig pulmológián negatív tesz de azt mondta a főorvos asszony hogy agyak neki 3-szor egy puff ventolint és szednünk kell aerius oldatot na lekopogjam úgy néz ki hogy ez jó, mert már nem köhög, én az orrmanduláját jövőhéten nézetem meg.
2014. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Allergiát néztek? Ha éjjel (hajnalban) köhög, nekem a házipor-allergia jut eszembe először. Lányomnak is az van. Onnan gyanítottuk, hogy folyton ébredt éjjel, köhécselt, bedugult az orra. Ventolint mi is kaptunk, meg hát egy csomó "óvintézkedés". Azóta az éjaszakai köhögések elmúltak, de minden légúti betegségben ő az első, nemrég tüdőgyuszija volt sajnos. Szeptember óta két hetet volt oviban. Sajnos az allergének mindenütt ott vannak, és túráztatják az immunrendszert. Vitted allergiavizsgálatra a tiédet? Amikor az alkarján megböködik, arra gondolok...
2014. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiamnál ugyanez volt!hányásig köhögött hónapokon keresztül,legtöbbször éjjel!senki nem tudta miért,állandóan csak a köptetőket,antibiotikumot irta fel neki a doki,ami természetesen nem használt sose....már ki voltunk készülve,nagyon féltettem,és maga a tudta,hogy nem tudják mi baja van,mitől köhög fulldokolva hányásig hónapok óta!....aztán végre elkerültünk egy pulmonológushoz,ahol egyből kiderült asztmás.Beállitották a gyógyszereit,már másnap óriási javulás volt nála,nem fulldoklott,nem hányt!!Egyik napról a másikra jött ez nála,kb másfél éves volt,akkor diagnosztizálták nála az asztmát.Sajnos még mindig az,ugyanúgy szedi az állandó gyógyszereit,4éves elmúlt,de hányás emiatt egyáltalán nincs már,nagyon ritkán van 1-2 kruppos rohama,főleg ilyen "jó" időbe,de szerencsére arra is meg van a gyógyszer.

Én a helyedbe mindenképp egy normális pulmonológust keresnék fel!

2014. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

sajna megint tüdőgyulladása van A típusú

2014. okt. 23. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj szegénykém!Sajnálom!Jobbulást neki!!
2014. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!