Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerek, akkor is...

2 év körüli gyerek, akkor is sír/mászkál éjjel, ha nagytesóval együtt alszik?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hátha ez megoldaná a problémát. Egyelôre külön szobában alszanak, és ezt praktikusnak us gondoltam, legalább a nagyot nem zavarja. De hátha jobban aludna a kicsi vele.

Vagy hülyeség? Van valakinek tapasztalata?

Nagyon sokat kel a kicsi, kb. 2 óránként, és már mindent kipróbáltam, hogy ne tegye.


2014. aug. 9. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat eloszor ki kellene deríteni, hogy miért nem alszik a kicsi. Ha fel egyedül, akkor esetleg megoldás lehet ossze tenni őket.
2014. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát passz... amúgy 2 perc alatt visszaalszik ha odamegyek és megnyugtatom.

Nem beszél, nem tudom mi a baja. ( de családi örökség lehet, a nagyobbik is pocsék alvó volt :))

2014. aug. 9. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor ez nem fog elmúlni csak attól hogy egyutt alszanak... Próbáld ki, aztan ha beválik, jo, ha nem, akkor mást kell keresni
2014. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nővéremék példáját tudom felhozni, náluk ez bevált!

Náluk úgy alakult, h a nagy velük aludt egy szobába, mikor jött a teso. A nagyot nem akarták még ezzel is terhelni, h atteszik másik szobába, ezért a kicsi került egyedül külön szobába. Aztán ahogy bővült a ház lehetőség adódott a lanykakat egy szobába tenni. Addig a kicsi nagyon rossz alvó volt, sokszor kelt.éjjel, de amint egy szobába kerültek megszűntek a kelesek.


Esetleg próbáld ki ideiglenesen, ha van rá mód, esetleg egy utazoaggyal a kicsit betenni a nagyhoz.

2014. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú ez jó hír :)

Ki fogom próbálni!

2014. aug. 9. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
2 evesen jönnek elő ( ismét ) a meg magyararazhatatlan félelmek es az anyu hiánya . Azért alszik vissza mert ott vagy vele es ez meg nyugtatja . Neki a te hangod erintes ed szuszogásod :) kell /ene nem pedig a nagy tesó aki jelenleg csak egy jatek ( játszó társ ) . Ha a legjobbat akarod neki Te költözz egy vendég agyon be hozza addig amíg ez a szorongás el múlik . Így meg kapja / na azt amire vágyik az Anyucit !!!
2014. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én onnantól aludtam jól, hogy egy szobába kerültünk a tesómmal, nálunk segített. :)
2014. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!