Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kézzel készült ajándéko...

Milyen kézzel készült ajándékot tud egy 4 éves elkészíteni?

Figyelt kérdés
A gyerekek maguk készítenének karácsonyra ajándékot. De nincs ötletem, mit lehetne. Főleg, hogy a kicsi 4 éves. Tudnátok segíteni?
2014. okt. 21. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajzolhat valamit, készíthet karácsonyfadíszt só liszt gyurmából, amit aztán "együtt" kiszárítotok a sütőben
2014. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy képeslap, kinyírja , összeragasztja stb.
2014. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a só-liszt ugrott be elsőre. lehet tenyérlenyomat, gipszkiöntő kifestve, rakhattok el befőttet, szépen kifesti az üveget, képkeret (korlátlan mennyiségű technikával) a fényképükkel, naptár a rajzaikkal, lenyomatok, ragasztás filcből akár figurákat, stb.
2014. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bébiételes üveget kifesteni karácsonyosra üvegfestékkel és lehet belőlle mécses tartó!
2014. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg mindent tudnának készíteni :)

írd be a googlebe, hogy karácsonyi dísz kézzel vagy valami ilyesmit....


mi is minden évben készítünk a gyerekkel karácsonyfadíszt, ezeket adjuk a családnak :) tavaly mikor 4 éves volt, vettünk a hobby boltban gipsz kiöntő formát, mécsestartót, szép nagy, csillag alakú. én felöntöttem a gipszet vízzel, kikevertem, a gyerkőc öntötte formába, másnap kiszedtük és temperával kifestette. mindenkinek csináltunk, azóta is a nagyszülők asztalán van :)

tavaly előtt tobozokat gyűjtöttünk, azt festette le csillámporos festékkel, cérnát fűztünk bele és mentek a fára. idén papírból fogunk karácsonyfákat gyártani, én megrajzolom, ő kivágja és összeragasztja.

ja és minden évben csinálunk mézeskalács házat :) bár a kivágást én csinálom mert nagyon pontosan kell, de a ragasztásban, majd a cukorfestésben aktívan részt vesz :D

2014. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnes. Többféle lehet, akár gipsz, vagy festhető pici fa képek.
2014. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk például imádja az utcán talált szép kavicsokat hazahozni. Jeles alkalmakkor ezekből választunk, és kidíszítjük, rajzolunk rá filctollal, kifestjük...

[link]

2014. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!