Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogyan kell elkészíteni ezt...

Hogyan kell elkészíteni ezt az ajándékot? Sehol sem találom.

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy mikor kislány voltam Nagymamámmal ilyen ajándékot csináltunk húsvétra. Tojásokat kellett kettétörni, befestettük őket és a belsejükbe valami fűhöz hasonló növényt tettünk, ami szépen kinőtt. Hogyan kell pontosan elkészíteni ezeket a tojás figurákat és mi az, amit belerakunk? Sehol sem találok ilyet, mert nem tudom, hogyan keressek rá, ha valaki csinál ilyet a kisgyermekével az kérem segítsen.
2013. márc. 18. 23:45
 1/2 anonim válasza:
2013. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsö leirása szuper. még annyit, hogy teljesen a tojások aljára szúrj tüvel egy lyukat, hogy a víz kitudjon folyni. ha locsolás után pangó víz marad benne, akkor kirohad mielött nöne.

és jó fümagot szerezz. én most akartam húsvéti füvet növeszteni. 2 hete elültettem és kb 3 füszál nött ki, mert anyóm által adott fümag valami 200 éves lehetett.

2013. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!