Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek a férjetekkel...

Ti elmennétek a férjetekkel hosszú hétvégére kettesben, ha egyébként sem sokat vagytok együtt a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
Ezen rágódom már egy ideje... :( Nem tudom, hogy mi a helyes. Nagyon sokat dolgozom 26 hónapos kora óta. Napi 9 órát, 8-17. És minden szombaton 8-12. Minden hétvégén 1,5 napunk van együtt. Sosem tudok érte menni az oviba, a bölcsibe sem tudtam sosem. Most 3,5 éves. A férjem már jó ideje mondja, hogy menjünk el együtt kettesben 2 éjszakára valahova. Eddig hallani sem akartam róla, de egy ideje rágódom rajta. Anyukám is javasolja már, hogy jót tenne nekünk. 2 szuper nagymama van, akik imádnak rá vigyázni, és a lányom is szereti mindkét nagyiját, imád velük lenni. A gondom az, hogy így is jóval többet van velük, mivel mindig ők mennek érte. Bűntudatom van, hogy hétvégén is ott legyen, mert csak ez a mi időnk.
2014. okt. 26. 20:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Gondolkodás nélkül mennék!

Boldoggá tenne, ha mi is megtehetnénk, de sajnos nem.

Aggódás helyett inkább örülj, hogy anyagilag megtehetitek és még segítségetek is van, aki addig vigyáz a gyerekre.

2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Menjetek el és frissüljetek fel. Mindenkinek jót fog tenni, a kisgyereknek is!
2014. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
Mi nem mennénk a gyerek nélkül.
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát annyira mi sem állunk jól... Nagyon sokat kell gyűjtögetni ehhez nekünk is. Örültünk hogy idén végre el tudtunk menni először hármasban 2 éjszakára. Tehát ha jövőre elmennénk ketten, az azt jelenti, hogy a gyerekkel már nem tudunk elmenni, ami szintén bánt :(
2014. okt. 26. 20:43
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
Úgy meg végképp nem mennék a gyerek nélkül, hogy ez lenne az egyetlen családi nyaralás egész évben.
2014. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Az is fontos, hogy kettesben a férjeddel tudj időt tölteni, pont olyan fontos, mint a gyerekkel töltött idő. A gyereknek egy hétvégétől semmi baja nem lesz, nem kell ennyire tyúkanyóskodni, mert a házasságod fogja bánni a végén...
2014. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki maga érzi. Én nem tudnám jól érezni magam, ha nem lennének velem a gyerekek. Egy-egy délután még oké, meg a nagyobbik már sokszor aludt valamelyik mamánál, de csak mert ő akarta. Mindenképpen fontos, hogy az ember ki tudjon kapcsolódni a hétköznapi mókuskerékből, de mindenkinek mást jelent a kikapcsolódás. Nekem és a férjemnek elég, ha este 1-2 órát egyedül vagyunk, egyikünk sem vágyik arra, hogy gyerekek nélkül elutazzunk. Ha úgy érzed, hogy nektek szükségetek van rá, akkor menjetek! Viszont ha csak "ennyire" futja, akkor én inkább valami köztes megoldást javasolnék, a gyerek menjen hétvégére mamához, ti kettesben otthon maradtok, így megmarad a pénz, hogy utazni, kirándulni, nyaralni hármasban tudjatok menni.
2014. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Biztosan nem mennénk a gyerekek nélkül nyaralni. De nem is kérne a férjem ilyet, ugyanis Neki is nagyon hiányzik a gyerekekkel/családdal töltött minőségi idő. Rengeteget dolgozik. A nyaralás a családé, nem hagynánk ki belőle a manókat. Nekünk bőven elég, ha kb. havonta egyszer a nagyinál alszanak a gyerekek, akkor kirúgunk a hámból:-) De egyébként a férjem és én is imádunk a gyerekekkel lenni, nem hogy fárasztó lenne egy gyerekes nyaralás, de kifejezetten feltölt minket.
2014. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%

Lányom 4,5 éves megtudom számolni egy kezemen, hány éjszakát volt távol tőlem, akkor is költözködés miatt.

El nem tudtam képzelni, hogy nélkülük elmenjek valahova.

De lassan 5 éve 24 órában értük élek, ami természstes de néha már sok, hozzá teszem én nem járok sehova 1x voltunk moziban, és 1x lakodalomba, ahova lányom is jött. Még nem dolgozom, de nagyon vágynék 2-3 szabad napra, szóval és ha tehetném simán elmennék.

2014. okt. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp elmennék, szükségetek van arra, hogy a férjeddel együtt minőségi időt töltsetek. A gyerkőcnek nem lesz semmi baja.
2014. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!