Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon durva dolgot láttam...

Nagyon durva dolgot láttam ma! Szerintetek normális az ilyen szülö?

Figyelt kérdés
Ma délelött sétáltunk a kislányommal, és a Spar elött a le volt zárva egy bicikli és a biciklihez hozzá volt bilincselve egy óvodás korú kisfiú!! ott köröztem a közelben a babakocsival, hogy mégis hol lehetnek a szülei, aztán nagy nehezen kb 10 perc múlva kijöt az anyja a boltból, leszedte a bilincset a gyerekröl, beültette a bicikliülésbe és elhajtottak. A gyerek egyébként meg se mukkant egész idö alatt, biztos hozzászokott már, hogy így kell várakoznia. Nagyon sajnálom szegény kissrácot! Hogy lehet ilyen egy anya? Ti mit gondoltok az esetröl?
2014. nov. 5. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy az ilyen minek szült! Szívesen odaláncolnám a nőt tudja meg milyen érzés!!
2014. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Én azonnal hívtam volna védőnőt,rendőrt bármit...nem hiszem,hogy ilyet lehet!

Jézusom még a hideg is kirázott!

2014. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
én hívtam volna a gyámügyeseket :) fotó,plusz kikérdeztem volna a gyereket
2014. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Te simán végignézted ezt, és az anyát se ordítottad le a körméről, és rendőrt se hívtál? Hát neked is kár volt szülnöd.
2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
??? Ez elképesztő! Nem vagyok szakértő, de sztem ez személyes szabadság korlátozása + kiskorú veszélyeztetése. Hirtelen én sem tudtam volna mit tenni. Én a helyedben direkt figyelném, hátha megint látom, és a rendőrséget hívnám. Ugyanis ők tudnak kimenni (gyámügy nem fog), intézkedni. Majd ők értesítik, akit kell. És az is "rendőrségi ügy", ha egy szülő a bezárt kocsiban hagyja a gyerekét. Azért gondolom,h ez is vmi hasonló lehet.
2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Melyik város amúgy?
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos rendőrt hívtam volna és nem ott kőrözök azt várom a szülőt. Ki tudja otthon h bánnak vele?!
2014. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
4! te mit képzelsz magadról?Innen a netről könnyű "ugatni" megnéztelek volna téged,h te mit tettél volna.igen az lett vna a helyes ha szól,de nem tette,és akkor mivan?!attól még nem volt kár szülnie!
2014. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

> 5/7 Ez elképesztő! Nem vagyok szakértő, de sztem ez személyes szabadság korlátozása + kiskorú veszélyeztetése.

Szólni kell az első szerszámládás embernek, hogy szabadítsa ki a szegény gyereket. A Magyar Királyi Rendőrség családi ügyekben csak akkor intézkedik, ha a szegény kikötött gyerek már odafagyott a biciklihez, illetve hőgutát kapott az autóban, éhen halt, vagy már a patkányok lakmároznak belőle.

2014. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen életkorban még nem értelmezhető a személyes szabadság korlátozása. Ha nem korlátozzák, az veszélyeztetésnek minősül.


A bilincset nem értem. Mini rendőrségi bilincs, vagy milyen bilincsről van szó?

2014. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!