Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire öltöztetitek fel...

Mennyire öltöztetitek fel télen a nagyobb ovis gyerekeket?

Figyelt kérdés
Mi az ami már túlzás, hány réteg ruhát adtok rájuk?

2014. nov. 12. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

trikó-póló-pulcsi-téli kabát

harisnya-vízhatlan bélelt nadrág

bélelt csizma

sapka-sál-kesztyű

de ugye függ attól hány fok van :)


ez épp elég -20 fokban is, hisz ők futkároznak, bemelegszik leizzad és akkor fázik meg...

2014. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tavaly nem volt nagy hideg,így a szánkózásokat kivéve harisnya,thermo nadrág,rövid és hosszú ujjú póló,télikabát volt rajta.szánkózáskor sínadrág

akkor négy éves volt

idén ugyanígy lesz

az oviba egyébként be van készítve még egy mellény,ha nagyon hideg lenne,de nem igazán szokta felvenni

én ledöbbenek,amikor szegény gyerekek harisnyában,melegítő nadrágban,atlétában,rövid és hosszú ujjú pólóban meg még pulcsiban vannak.nekem ez sok

tavaly harsinya+rövidnadrágban volt bent,idén vettem a H&M-ben jégeralsót,amit egyedül is könnyen felvesz,így bent melegítőben lesz zoknival,ha meg mennek ki,akkor melegítő le,jégeralsó,termónadrág fel

2014. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem 6 éves lány, és mivel pont annyira fázós mint én, ezért általában nagy hidegben úgy volt, hogy harisnya és bélelt nadrág. trikó, hosszú ujjú, vékony pulcsi és egy vastag pulcsi meg a kabát. Sose panaszkodott, hogy melege lenne, de más gyerekek miatt úgy látom, túl öltöztetem.
2014. nov. 12. 08:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Bent az oviba harisnya meg szoknya és hosszúujjú, bár sok gyereken csak rövid van.
2014. nov. 12. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mínuszok vannak, akkor trikó, vékony hosszú ujjú, egy vastag pulcsi, alul harisnya és anorák (ez a felsőteste egy részét is takarja) plusz télikabát, sapka, sál, kesztyű.


Oviban a vékony hosszú ujjú és harisnya marad és kap egy szoknyát fölé.

2014. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen az oviban is kell cipő, otthon is, mert lábról lehet a legjobban felfázni.
2014. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!