Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 hete a 2,5 éves kisfiam...

2 hete a 2,5 éves kisfiam állandóan pislog. Mitől lehet? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
könnye van sírásnál?
2014. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

meg ne törölgesd vattával,ha azt tennéd (kipróbáltam magamon, pláne nedvesített vattával a nem látszó apró vattaszöszök ragadnak mindenhova a szembe, szempillára


plusz nem irritálja valami(felette poros körforgó, kutya, macska?)

2014. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könnycsatornája rendben van? Apukámnak volt egyszer olyan, hogy eldugult, vagy valami mástól nem volt könnye. nem emlékszem, de az orvos megcsinálta
2014. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Krokodilkönnyekkel sír...:)
2014. nov. 16. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy dokinak. Unokaöcsémnél van ez, nem tudom a pontos diagnózist, de kapott rá szemcseppet.
2014. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet valami gyulladás, érdems volna megnézetni, a könny valamire utal, tehát valami irritálja vagy gyulladt. Próbálhatod kamillával, mikor a fiam szeme bepirosodott két nap múlva elmúlt a kamillától. De én védőnőtől kérdeztem, ő javasolta.
2014. nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kötöhártya gyulladás!nálunk a bölcsiben is ezt csinálják a gyerekek és mind kötöhártyás... Kérdeztem a mi orvosunkat is és azt mondta nem kell pirosnak lennie a szemnek. Kérdezd meg a háziorvost!
2014. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak tikkel. Az én lányom ugyanezt csinálta, mikor bekerült a bölcsibe. Voltunk vele szemészeten, nem volt semmi baja. 1-2 hónap alatt elmúlt.
2014. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a tikkelés jutott eszembe....
2014. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!