Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mennyit tudtok/fogtok...

Anyukák, mennyit tudtok/fogtok költeni karácsonyra? Hány gyereketek van?

Figyelt kérdés
És miket vesztek, ha tudjátok már?
2014. nov. 19. 15:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekünk van. Kb 10-15 ezerre gondoltunk. Hintát fog kapni, meg fejlesztő játèkokat 10 hónapos lesz.
2014. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Játszósátrat kap, max. 6ezerért, 1 egy éves gyerekünk van.
2014. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is játszósátrat kap, csak ő már 2 éves :))

5500 volt postával együtt.

2014. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
tanulókutyát vettünk neki,7E volt. ötletem sincs nagyon másra,lehet,h. tőlünk ennyit kap.
2014. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

3 gyerekünk van, fejenként körülbelül 20 000 Ft-ot fogunk költeni rájuk. Viszont nálunk csak otthon van ajándékozás, sem a nagyszülőknél, sem a szűkebb családban nincs. Összejön a teljes család, ez az ajándék.

Otthon a fa alatt az lesz, amit kérnek. A legidősebb interaktív játékot kap, és gyöngyös készletet (Aqua beads). A középső szintén interaktív játékot kért, mellé fogorvosos gyurmakészletet kap. A kicsi Ugri bugri okos teknőst kap, mert múltkor nehezére esett elválni tőle, amikor kipróbálta, és FP doktortáskát, mert szereti az ilyen játékokat. Közösen Duplo vasutat kapnak.

Év közben kapnak könyveket, egyéb játékokat, amit én is jónak tartok, ilyenkor az van, amit ők szeretnének.

2014. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
20 hós lesz karácsonykor.
2014. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

nálunk úgy szokott lenne, hogy én megveszem amit gondolok, aztán a férjem 24. délelőtt még elmegy az osanba, akkor nagy leértékelések vannak és még vesz valamit. tavaly én 10E-ért vettem, szerintem elég lett volna, de még beállított egy 15E Ft-os játékkal, igaz azt inkább magának vette, azóta is játszik vele. tavaly előtt nem vett semmit :)

idén én egy jancsi és juliska társast veszek, ez 6-7E körül van ahogy nézem és feltöltöm a filc, színes ceruza, gyurma készleteket, szóval 10E alatt maradok, nem tudom, hogy a férjem vesz-e majd még valamit

2014. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mennyit tudnék és mennyit fogok két különböző dolog. Több százezret is ki tudnék adni, de nem fogok, max. 5 ezerért kap ajándékot. Visszafogjuk az anyagi dolgokat, máshová helyezzük a hangsúlyt az életben. Lesz közös sütisütés, fadíszítés, dekorálás, játék a hóban, ha lesz hó, stb., és egyetlen ajándék, aminek nagyon örül majd, és megbecsüli. Nem vagyok híve a túlzásoknak.
2014. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

2 gyerekünk van,hát őszintén kb 5000 ft körül lesz a karácsonyi ajándékuk,amit tőlünk kapnak.Nem szeretnénk túlzásba vinni az ajándékozást.

Nagy a család, unokatesóknak is sok mindent kell venni, de mi is fogunk kapni legalább 5 helyről még ajándékokat.

2014. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy repülőtérszettet kap a fiunk tőlünk(7000 ft. körül volt a tescóban, mikor játékvásár volt). Biztos kap még valami kisebb dolgot, szerintem összesen kb. 10.000 körül lesz a vége. Egy 2,5 éves fiunk van.
2014. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!