Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mennyit tudtok/fogtok...

Anyukák, mennyit tudtok/fogtok költeni karácsonyra? Hány gyereketek van?

Figyelt kérdés
És miket vesztek, ha tudjátok már?
2014. nov. 19. 15:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egy gyerkőc van 22,5 hónapos lesz decemberben (kislány). Még nem tudjuk pontosan mit vegyünk neki, de ötletek már vannak. Kb 5-6 ezer körül gondoltuk max. Nagyon sok helyről kap még ajándékot. Mi nekünk is venni kell még pár helyre. Így nem akarom h egy vagyon legyen minden. Nem mintha nem úgy lenne most is. :)
2014. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Kb. 10000ft gyerekenként,a lányomnak(6,5 éves) vettünk egy My first sudoku játékot,kap még egy táncszőnyeget,meg vettem egy csomó gumikarkötőhöz gumit.Anyukámtól egy Találd ki extra társast kap,tesóméktól ,és a párom tesójéktól nem tudom mit kapnak.

A kisfiam (2,5 éves) távirányítós autót,korának megfelelő puzzlet,fejlesztő játékot,gyurmát.A többiektől nem tudom mit kap.

2014. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 piroska és a farkas ***** válasza:
A mi kislányunk 9 honapos lesz karácsonykor, és még fogalmam sincs, hogy mit kap... szerintem max 5ezer forintot fogunk költeni, de bármi is legyen az ajándék / vagy ajándékok/ valami jo, szines csomagolopapírban lesz, mert szeintem ő legalább annyira értékeli majd, hogy azt letépheti, mint azt ami majd benne lesz. Most ki is írom kérdésnek, h ki mit vesz, hátha jön 1-2 ötlet...
2014. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%
3.5 éves a fiam. Olyan 50-70 ezer biztos lesz amiket kap.
2014. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
3d puzzle a fiuknak ,kontur követö puzzle lányomnak,bogyo baboca uton az oviba lányomnak,logico csomag lányomnak,távírányitos repülö a fiuknak ,lego creátor fiuknak ,angol társas játék a fiuknak. 3 gyerek .mennyi ugy kb 25000 ft minimum lesz 3 gyerekre összesen .
2014. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14es! leírnád miket kap? érdekelne 3,5 évesnek milyen ajándék ami 70.000.-ba kerül! köszi
2014. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

tök jó,hogy le vannak pontozva akik nem költenek legalább egy havi keresetet a gyerekük ajándékára... :)

9-es

2014. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A Fakopáncsban tervezek venni a fiaimnak játékokat.

A nagy 3,5 éves, neki ilyet:

[link]


Ma láttam a Tesco új játékkatalógusát, ott láttam egy garázs/városrész szettet, azt hiszem, az lesz még mellé.


A kicsinek is a fakopáncsból tervezek kisebb autókat venni, de vele bajban vagyok, mert a nagytesóról sokféle játéka van és a születésnapja is januárban lesz.

Az biztos, hogy könyvek lesznek mind a két ajándékkosárban, az Ulpius-háznál tök jó akciók szoktak lenni, akár a boltban, akár a webshopban.


Nem szoktam értékhez kötni, inkább igyekszem olyat kinézni, amiről tudom, hogy biztos tetszeni fog neki. Azért persze, kisebb vagyont nem költünk. :)

2014. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

1 gyerekünk van, neki úgy 6000 forint volt az ajándék, amit tőlünk kap. 3 hónapos lesz akkor, neki nagyon nem lehet mit venni, így is van már egy halom játéka, amivel még nem tud játszani. Két játékot kap, az egyik a kézügyességét fejleszti, a másik pedig csörög-zörög és tudja majd rágcsálni, amikor jön a foga.

A szűk családban van még két kisgyerek, nekik összesen 8000 forint körül volt az ajándék. A 6 hónapos fejlesztőjátékot kap, az 5 éves pedig memóriajátékot.

2014. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
1 gyermekem van. Tőlem kap puzzle-t, logico-t, mesekönyvet és lego city rendőrkamiont. Kb 20 ezer ft összesen. Apjától távirányítós Matukát, és Transformers Mentőbotot kap, szintén 20 körül. Mástól nem kap ajándékokat.
2014. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!