Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős gyermeknek érdemes...

Mennyi idős gyermeknek érdemes már fa vonat szettet venni?

Figyelt kérdés

Megírnátok, hogy milyet vettetek?

Előre is köszi a válaszokat.


2014. nov. 19. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam az első szülinapjára kapott. Ikeásat vettünk, amit később lehet bővíteni pl a Tescossal is.

Ő 1 évesen már aktívan játszott vele. Azóta nagyon sok kiegészítőt kapott már, hidakat, alagutat, felüljárót, állatokat, növényeket és a mai napig felépítjük és játszunk vele. 4 éves most.

2014. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyem ket eves kora ota szereti, Tescoban vettuk az elso keszletet, azota van millio, foleg hasznaltan vettem.

Most hat eves, a Mikulas sineket hoz, majd a Jezuska is kiegeszitoket, vonatmosot, egy forditot, es egy spiralforma alaku hidrendszert.

2014. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 különböző szettje van mindet a Tescoba vettük így össze lehet őket rakni. Imádja a fiam. 2 és fél éves. Már egy jó ideje megvan neki és naoi szinten játszik vele. Most is ezt kérte a Jézuskától.:)
2014. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen gyorsan írtatok is:)

Az én kisfiam decemberben lesz másfél éves, karácsonyi ajándéknak gondoltam.

A tescoban lesz holnaptól 4590 Ft-ért egy 60 db-os szett. Szerintetek érdemes megvenni?

2014. nov. 19. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is Tescosat vettünk és nagyon jó! Két éves a legkisebbem és a nagyok kapták két éve.... Már a kicsi is szeret vele játszani. Nyugodtan vedd meg!!!
2014. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19 hónaposan kapta a nagyobbik fiam és ugyanazt amit te is írsz(tescos 60 db-os)

Én annak idején utánna olvastam zeek mind kompatibilisek az Echornal,Brioval,Ikeás favonatokkal,sínekkel tehát késsőbb is tudod bővíteni!!

2014. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja utsó vagyok azt el felejtettem írni,hogy most 4,5 éves a fiam és még mindíg szeret vele játszani csak most már kiegészülve a 2 éves öccsével!
2014. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek! Már meg is vettem :)
2014. nov. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!