Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeparációs szorongás a két...

Szeparációs szorongás a két és féléves fiamnál?

Figyelt kérdés

Kisbaba korában nem volt legalább is nem vettem észre most viszont nagyon arra gyanakodok. Ha kimegyek a szobából sír nem tudok elmenni nélküle sehova. Még pisilni se. Létezik hogy ez az? Vagy esetleg valami más?

Tapasztalatok?


2014. nov. 21. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem az. Egyszerűen érvényesíteni szeretné az akaratát.

Ne törődj a hisztijével, akkor sem, ha sír. Rájön majd, hogy nem ér el vele semmit, és abbahagyja.

2014. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti. A kettő között van különbség. Most is kiszaladtam a boltba és mire vissza értem sírt. Kétségbeesetten. Mikor az ölembe vettem szorított magához és mondta hogy ugye már nem mész boltba?
2014. nov. 21. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyedül hagytad amíg boltba mentél? Akkor nem csoda.

Inkább vidd őt is, vagy olyankor menj, amikor valaki más vele marad otthon.

2014. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajjh dehogy, az apukájával volt. Sose hagynám egyedül... :O
2014. nov. 21. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz, akkor elég valószínűtlen 2,5 éves korban a szeparációs szorongás :) nemár, hogy 2,5 éve nem jött rá, hogy te az anyukája vagy, nem ő, nem egyek. ez 8-10 hónapos korukban tudatosul bennük ;)


szimplán anyás... biztos sok időt töltötök együtt, esetleg volt valami jó élménye mostanában veled, ezért rádkattant. nekem 5 évesem van, mai napig aki ajándékot ad neki vagy elviszi valami szuper helyre, az a favorit napokig :D

2014. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos miután megszületett vissza kellett mennem az iskola pad mögé.. :/ így anyum volt vele reggel 6-tól délután 3ig és ez ment 10 hónapos koráig. Nagyon nehéz időszak volt kegyetlenül rossz anyának éreztem magam de hogy meg legyen mindene muszáj volt az iskola mert egy szakma és egy érettségi semmi a mai világban. Kellet egy jó pár hónap mire hozzá szokott hogy velem van nonstop. Ezért gondoltam erre.
2014. nov. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!