Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit vesz karácsonyra 5-6-7...

Ki mit vesz karácsonyra 5-6-7 éves kisfiúnak és kislánynak?

Figyelt kérdés

7 éves kisfiú már nem is olyan kicsi :) Nagy iskolás fiú már.

5 éves kislány.

Lassan 6 éves kisfiúnak karácsonyra.

Rokon gyerekek.

Ötletem sincs mit vegyek nekik.

Sajnos amit kértek, azt biztos nem fogják megkapni legalábbis tőlünk tuti nem.

Maximum 2000 forint értékbe tudok nekik ajánékokat venni fejeként.


2014. nov. 24. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Társasjáték közös ajándéknak? Puzzle, sapka, sál, foglalkoztató könyv, lego, geomag.
2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ennyi pénzbe ma már sajnos alig fér bele valami. Kedvenc karakterük van? Ha szerencsés vagy, a kisfiúk szeretik pókembert, vagy valamelyik disney-s mesefigurát. Lehet nekik venni olyan sálat, sapkát, kesztyűt, amin ezek vannak, vagy valamilyen cuccot, amin ez van rajta, a jegyzetfüzettől a pólóig.

Ugyanez kislánynak.

Enyém 4.5 lesz karácsonykor. Lány. A jégvarázs a kedvence. Hát persze, hogy ott a listán az ágynemű, a pizsoma, a pulcsi, a könyv meg minden isten nyila. Mondtam neki, hogy mindet nem tudja a jézuska beszerezni, de beszélek vele és majd kap ezt-azt. Már megvettem az ajándékszatyrot és a képeslapot, ami jégvarázsos, meg veszek még neki pizsit és ágyneműt, de van már egy felső is, amihez vettem egy szoknyát, csillogós harisnyát csillogós cipővel, meg kap még egy karácsonyi jelmezt is. Azért vettem ennyi mindent, mert karácsonyra várjuk a kistesót és majd valamit a kistesó hoz neki ajándékba és majd ő is ad neki cserébe valamit. Kicsit idén most több mindent kap:D

Tavaly pl gyűrűt és nyakláncot kapott meg parfümöt. Gyerekparfümöt. Állandóan az én cuccaimat akrta lenyúlni:D Talán ilyesmit is vehetnél a kislánynak. A fiúknak egy-egy matchbox is lehet. Kedvenc karakteres szinező, feladatos könyv, matricás könyv-ezeket a lányom szereti-talán fiúk nem, nem tudom.

2014. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiam 7 éves, nála a LEgo mindig nyerő.

Legutóbb ezt kapta,

[link]

A creator lego-t szereti, mert több féle képen variálható, építhető.

2014. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két unokaöcsémnek(5 és 10 évesek) Lego-t veszek ajándékba. Imádják mind a ketten, igazi aduász.
2014. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A legó kizárt,mivel anyuka,apuka a legóba dolgozik.Ebből adódóan nagyon sok legójuk van a gyerekeknek.

Meg én úgy tudom,hogy nem is érdekli őket a legó.

2014. nov. 25. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor társasjátékot mondanék. Vagy Uno, Solo kártyajátékot. Ez is nagyon népszerű a gyerekek körében :)
2014. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy geomag
2014. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!