Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam egész nap...

5 éves kisfiam egész nap beszél, nem hagyja abba egy pillanatra sem. Más is tapasztalt már ilyet?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Egyik elsős ismerősöm is ilyen, de nem az a gáz, hogy beszél, hanem hadovál mindenféle hlyeségeket. Mi már elengedjük a fülünk mellett. Ha fontos dolgot mond, akkor szól előtte, amúgy meg süketeljen csak.


Mikor már nagyon kivagyunk - azért 3-4 óra után elszakad a cérna -, mesét kapcsolunk neki, az leköti, vagy beküldjük a szobájába játszani.

2014. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már mi is kivagyunk néha,de nem szeretném őt bántani azzal hogy hagyja abba,nagyon okos dolgokat mond egyébként,legtöbbször számol,összead kivon szoroz...
2014. nov. 28. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem minden gyerek egésznap beszél :D Néha már várom,hogy este legyen és alvás.
2014. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :)
2014. nov. 28. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Az en 4,5 éves lányom is állandóan mondja és mondja...Énekel versel stb...néha már szólok neki hogy egy percre maradjon már csendbe,akkor elhallgat,majd 10 másodperc után mondja tovább:-)
2014. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én 5,5 évesen is egész nap csacsog.

Ő is csak akkor van csendbe,ha mesét néz vagy alszik :)

Ráadásul a nap legnagyobb részében énekel hangosan vagy visítozik meg hasonlók.

Szerintem ez a korral jár.

Az oviba is 29 gyerek van és akkora a hangzavar,hogy én 10 percél többet nem is bírok reggel meg délután ott lenni mert megfájdul a fejem.Sajnos semmit nem érnek vele,hogy rájuk szólnak,hogy csend legyen 2 percel később már megint zaj van.

Nekem a fiam nagyon sokszor mondta,hogy nem tud aludni az oviba mert nagy zaj van,és mindig hangoskodnak a gyerekek.

2014. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajok ne idegesítsetek, h még 5 évesen is ez megy!!! Az én lányom még csak 2, de már most ki vagyok tőle. Egész nap nyomja, dem ez a gond, hanem ráadásul számomra olyan hang frekvencián, h délutánra sikoltozva tudnék kirohanni a lakásból tőle. A fiam is mondta a magáét, és minden mondatát úgy kezdte, h ANYAAAA, de a lányom még ezen is túl tesz a sipításával... :( :(
2014. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó igen. :) egesz nap beszel,onnantol kezdve hogy kinyilik a szeme reggel,egesz alvasig. Söt neha meg almaban is beszel kicsit : D de en azt mondom inkabb ilyen legyen meg ha faraszto is mint csendes visszahuzodo,maganak valo.
2014. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is öt éves kisfiam van. Még ha egyedül játszik is, vagy kommentálja a dolgokat amiket tesz, vagy beszél a szereplők helyett is...

Amikor nem beszél egész nap, akkor már aggódom, mert másnapra általában lebetegszik...

2014. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs gyerekem, de a szüleim, nagyszüleim elmondása alapján én is ilyen voltam! :D szerintem a legtöbb gyerek ilyen.. sőt, egy barátnőm kislánya ha éppen csöndben van, estére tuti, hogy belázasodik vagy valami baja lesz :/ :)
2017. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!