Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiad mit kap karácso...

5 éves kisfiad mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

geomag, monopoly társas, jancsi és juliska társas. ezeket az egész családtól, úgyhogy majd még apróságokat fogok venni még, gyurma, filcek...

nálatok?

2014. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nerf gun és kukabúvár volt tavaly a sláger (akkor volt 5).
2014. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legokat es tarsasjatekokat. A jancsi es juliskat en is gondoltam megvenni.
2014. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pont tegnap vettük meg. Mivel nagyon érdekli az emberi test, van könyve is, ami a korának való. Így vettünk neki egy olyan társas játéknak mondanám. Össze kell tenni a csontvázat, a szerveket a helyére tenni. Anyuméktól távirányítós autót kap. A többiektől nem tudom mit kap (keresztszülei, apósék) mamámtól (dédijétől) pénzt kap.
2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

februárban lesz 5, tőlünk+anyukámtól+keresztszülőktől összesen kap:.

távirányítós rc terepjárót, matukás kirakót, angry birds ágyneműt meg matricákat+foglakoztatófüzetet és a tesójával közösen egy találd ki? társast.

szülinapjára meg kukabúvárbacilus szettet kért, a családtól pedig lego-t - már megvettem, mert ilyenkor nagyobb a választék és jobbak az árak.

2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szereti.
2014. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van egy nagyon fejlesztő társasjáték, vagyis inkább logikai, Az a neve hogy LOGICO.
2014. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!