Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától zuhanyzott...

Hány éves korától zuhanyzott egyedül a gyermeked?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor már magától állította be a zuhany hőfokát is.
2014. dec. 2. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok, enyém 6 éves de nem merem megkockáztatni.
2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Enyém még csak 5, de tuti leforrázná magát, ezért érdekel.
2014. dec. 2. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából 5,5 éves kora óta.

Akkor cseréltük le a nehezen kezelhető, 2 tekerős(?) csaptelepet egykarosra.

Ezt már tudja kezelni.

Meg persze mondtam neki, ha bármi történik, akkor csapjon rá a karra, hogy elzárja a csapot.

Még sosem volt gond.

2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nekünk is egykaros van, de dztem leforrázná mabát meg 1 flakon tusit is mabára kenne. Bár nekünk sarokkád van és általában a 3 éves hugával fürdik, de néha kéri hogy tusoljam le.
2014. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6 éves a fiam de még nem engedem neki.Mondjuk nem is igényli, eleve a zuhanyzásara is nem rég álltunk át, eddig fürdött.


Mondjuk az is hozzá tartozik hogy a hőfokot se egyszerű beállítani, pedig egy karos, de ha hideg és a meleg fele fordítom 2mm-t már tűzforró :/

2014. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a kicsi 5 éves, a nővére pedig 10, együtt fürdenek, amikor hugica született mindig együtt fürdettük, azóta minden este egy kádban vannak, a nagylány már tudja kezelni a csapot, de egyedül nem szokott zuhanyozni. ha 2 gyerek van így meg lehet oldani.
2014. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok

A mi csaptelepünk könnyen állítható.

2014. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6 éves unokahúgom egyedül zuhanyozik nálunk :) igaz vacak a bojlerünk, leforrázni nem tudja magát mert nem fűti melegre, pont jó a maxon... :)

5 évesem kádba szeret pancsolni, de egyedül fürdik már le. beállítanám a zuhany alá is, de azt nem szereti

2014. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 évesen, mert az új lakásunkban zuhanykabin van, és karos a csap, nem tekerős. A régi lakásban kád volt, és tekerős csap, ott főleg fürdött, de a vizet akkor is mi állítottuk be. De ezzel a karossal simán be tudja magának állítani, és mivel kabin van, nem fröcsköli össze a fürdőszobát sem.
2014. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 évesen.
2014. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!