Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Crayola irka-firka szőnyegről...

Crayola irka-firka szőnyegről van tapasztalatotok? Mennyire jó, megéri ilyet venni, szereti a gyetek?

Figyelt kérdés

#szőnyeg #irka-firka
2014. dec. 5. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, gyerek lenne az utolsó szó.
2014. dec. 5. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a régebbi verzió van meg, ami még nem színes, hanem kék vonalat lehet húzni rajta.

egyetlen hátrányát látom: idő kell mire megszárad és újra lehet használni (nekem meg nem mindig van kedvem hajszárítózni, magától meg mire megszárad a kisebb gyerek simán el is veszti az érdeklődését)

amúgy viszonylag jó kis készségfejlesztőnek tartom (kicsiknek). bár picit drága, mi kaptuk, addig tepsibe öntött darába-mákba-lisztbe firkálgattunk, az legalább szenzormotorosan is fejleszt.

2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, bár ha veszel akkor egyből vegyél utántöltőt is, mert az szükséges. Én már csak egyetlen helyen tudtam rendelni.
2014. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valaki tudna segíteni abban, hogy hol tudnék rendelni? Mindenhol elfogyott. :(
2014. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!