Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6 éves lánykátok mit kap...

5-6 éves lánykátok mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Legot, karórát, hajcsatot-gumit, ruhaneműt, foglalkoztatót, filcet.
2014. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Jégvarázsos cuccokat: 4.5 éves

ágynemű, pizsi(még nincs meg, de remélem nem csúszok le az akcióról-11.-én lesz),egy fölső, hozzá egy szoknya, 3 csillogós harisnya és egy csillogós cipő, egy "télkisasszony" jelmez piros cipővel. A kistesó meg hoz neki Elsa és Anna plüss babákat (Gyerek Elsa és Anna). Ez utóbbit majd akkor kapja, ha kistesó jön. (Dec.23-ra vagyok kiírva)

Pluszba még vettem egy Elsa és Anna karácsonyi képeslapot, és egy ajándékszatyrot, szerintem abba majd a kistesótól kapott ajándékot rakom bele.

2014. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

6 éves a lányunk, tőlünk + a két ágról nagyszülőktől + keresztszülőktől összesen kap:

- monster high baba

- m.h. kirakó

- m.h. mintás hosszú ujjú póló

- mágneses öltöztetőbaba készlet

- kalapácsolós készségefejlesztő, parafatáblára lehet mértani formákból mindenfélét kirakni/felkalapálni. azért kap ilyet, mert mozaikkészítőt kapott a szülinapjára, imádta de az csak 1x használatos.... ezzel sokszor sokfélét tud csinálni. biztos vagyok benne, hogy szeretni fogja, még ha első blikkre nem is túl lányos ajándék...


és közösen kapnak az öccsével (4,5 éves) két társast: egy népmeséset meg egy Találd ki? klasszikus arcazonosítóst.

2014. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

6 múlt.

Találd ki extra

fényképezőgép

Barbie

könyvek

kirakó

az a felrepülő Csingiling (Nem tudom, mi a hivatalos neve. Miután a mamáék megvették, akkor derült ki, hogy sokaknak nagyon hamar tönkrement.)

2014. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
plüss állatot,társasjátékot, jégvarázsos szép kis ruhát
2014. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyhajas ágyneműt, könyveket, Geomag-et.
2014. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legót, matrica készítő "gépet", rajztáblát, nem túl nagy, de nem is gagyi (remélhetőleg) szintetizátort.

(Ezeket kapja tőlünk, ill. a rokonságtól)

2014. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kirakóst

Mosógépet

Monster high-t

Évi babát

Littlest Pet shop állatokat játszótérrel

Világító sellő Barbit

Digibird-öt

Filly meglepetés gömböt

Agymenők kártyát

Agyagozót


Mindez: mi szülők, két nagymama, egy dédi, keresztapáék és a mi keresztfiunk szülei

2014. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk a keresztlányom ezt a Crazy Loom szettet kapja. Ezt a gumis karkötő készítőt. Januárban lesz 6 éves, akkor meg egy táblát fog kapni, amire már gyakorolhatja a betűket, rajzolhat. :)
2014. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!