Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemüveges gyermekedet szokták...

Szemüveges gyermekedet szokták a szemüvege miatt csúfolni?

Figyelt kérdés
Előfordult valaha, hogy a szemüvege miatt csúfolták óvodás vagy kisiskolás gyerekedet?
2014. dec. 8. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyermekem nem szemüveges, de én ovis korom óta hordom. Soha nem csúfoltak miatta. Így fogadtak el. A felnőtteket jobban érdekelte, akkor tényeg nem éreztem jól magam, mikor minden második felnőtt arról faggatott, miért horok már az oviban szemüveget. Azért nem okozott lelki törést ez sem.
2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem sem csúfoltak soha, gyerekem még nincs. Ma már szerintem több szemüveges emberrel találkozom, mint nem szemüvegessel, így szerintem a csúfolódás már nem divat.
2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom elsős, és az egyik oszt.társa szemüveget kapott. Sajnos csúfolták.
2014. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ovis kora óta szemüveges a lányom (=aki ma már 13 éves), nem csúfolták sosem a szemüvege miatt.
2014. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 9 eves korom ota vagyok szemuveges es sosem csufoltak. Tudod ez mar picit divatta valt mert szep keretek vannak ugyhogy nem olyan kulonc dolog h.csufoljanak miatta.
2014. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 éves,ovis,és szemüveges.Nem csúfolják miatta,így szokták meg a többiek.
2014. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam 2.osztály végén kapott szemüveget,szerencsére nagyon jól áll neki,a tanárai,osztálytársai is dicsérték,így ő is szívesen hordja.Azóta másik 3 osztálytársnak lett szemüvege sajnos.
2014. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!