Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek autópályás szőnyeget...

3 évesnek autópályás szőnyeget hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tudom több helyen kapni ikea és társai, de érdekelne, hogy a gyerekek szeretik, ha az egész szobát beborítja, vagy elég egy kisebb méretű ami az ikeában van? Mi a tapasztalat?

Illetve hol vettétek ha esetleg másmilyet használtok?


2014. dec. 11. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a kisfiam 4,5 éves, ilyen kb. 70/80*120/130 cm körüli szőnyegünk van. Nem az egész szobáját borítja be, nem is a szobájában van, hanem a nappali egy részében, ahol szeret játszani.


Ennyi szerintem pont elég is- nagyon ritkán láttam, hogy pont az autóutakon tologatta volna a kisautóit, arra vannak az autópályák, vonatsínek, garázs, bármi.


A miénket egyébként a Lidl-ben vettem kb. 1,5-2 éve, a mai napig olyan, mintha új lenne, rendszeresen elviszem szőnyegtiszítóba. Ugyanilyeneket láttam szőnyeges boltokban (pl. diego)- a mindőségük kisit jobb, mint az ikeásé- az nekem olyan nagyon alap padlószőnyeges jellegű, "térdkoptatós", de persze az is jó lehet.

Árban sem vészes, villámgyorsan fel lehet szedni, tekerni takarításkor.

2014. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kisebb méretű van, én a möbelix-ben vettem. barátainknak ugyanilyen, csak az ővék padlószönyeg, faltól-falig. Az is jól néz ki.
2014. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Diegoban vettünk autópályás szőnyeget, méterrel lehet kapni, levágattunk belőle amennyit kellett és ott a boltban be is szegik az általad kiválasztott színnel! Szerintem ez éri meg a legjobban, olcsóbb, mintha kész szőnyeget veszel.
2014. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekünk ilyen van: [link]
2014. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az ikeában vettünk és nagyon bejött. Ez az :

[link]

2014. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, hogy úgysem az a pálya lenne az autópálya, úgyis épít valamit, meg ha a fa vonattal játszik akkor lehet zavaró az a sok út, így lehet elég is egy kisebb méret.

Tetszik amiket belinkeltetek.

2014. dec. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!