Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis karácsonyi bulira csinálj...

Ovis karácsonyi bulira csináljak pillecukros finomságot? Pillecukor hurkapálcán, olvasztott csokiba és díszítőcukorba forgatva. Csináltam már sütivásárra, hamar elfogyott, szeretik a gyerekek.

Figyelt kérdés
Csak félek, hogy néhány anyuka nem kap-e sokkot a pillecukortól. Én sem csinálom gyakran, tavaly ilyenkor volt utoljára, azt gondolom, egyszer egy évben igazán ehetnek, de nem tudom, más anyuka nem rosszallaná-e.
2014. dec. 12. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Minden gyerekre egyet számolva nem lesz gond szerintem.
2014. dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
őszintén szólva én pont olyan anyuka vagyok aki rosszul van az ilyenektől:) de biztos nem szólnék ha egy Karácsonyi buliba megenne egyet a lányom belőle... :) de bölcsődei gondozóként jól tudom mitől félsz :) ahogy az első írta tényleg annyit csinálj, hogy minden gyereknek csak 1 jut belőle, akkor talán nem kapsz rosszalló pillantásokat :)
2014. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az ilyeneket, de buliba belefér, sőt különlegesség :)

Nekem inkább az a kérdés, hogy le tudnak e ülni normálisan megenni, mert az jobban zavarna amint 25 gyerek hurkapálcát nyalogatva rohangál.

2014. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pillecukor csokiba mártva meg még cukorban megforgatva? Ne!

Ez brutálisan édes, én nem hagynám hogy ilyenekkel tömd a gyerekem, pedig nálunk az édesség nem az ördögtől való. De nem mindegy, hogy milyen édesség.

...és az is aggályos, h a gyerekek hurkapálcákkal rohangálnak.

2014. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom sajnálni, akiben ennyi lazaság sincs, hogy nem ehet meg jóízűen a gyereke egy hasonló dolgot:)


Én a suliba bevittem a csokiszökőkutunkat tavaly karácsonykor. Ették keksszel, almával, mandarinnal, banánnal.

2014. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld utolsó, még a pocakban van ;)
2014. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"...és az is aggályos, h a gyerekek hurkapálcákkal rohangálnak."

Jajj ne máááár,ennyire azért ne lihegjük már túl!

Azért egy ovis gyerekkel már megtudják beszélni az óvónők,hiogy üljön le és nyugiba egye,sőt enni nem is ehetnek állva,futva,rohanva mindíg le kell ülniük az asztalhoz.

És mi van azzal mikor kézműveskednek,kreítyvkodnak valamit hurkapálcából??

vagy ennyi erővel akkor már a villát se vegyék kezükbe ebédkor...hagyjuk már!


Kérdező!

Én is az egészsége étrendnek vagyok a híve,de hidd el nem tépném a hajam ha egyik délután azzal fogadna nagy örömmel a fiam,hogy ma az egyik anyuka hozott be ilyen finomságot és jóízűen megettük!!!


Úgyhogy hajrá!!

2014. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
simán csak pillecukrot ,többit én lehagynám .szerintem is tul édes lenne a pille cukor csokiba mártva és + cukor még .
2014. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!